Zmieniamy tryb pracy, ale zlecenia realizujemy terminowo

W tych niepewnych czasach chcieliśmy zapewnić, że zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów, pracowników i partnerów jest dla nas najważniejsze.

Obecność pracowników w głównej siedzibie, jak i salonach ograniczyliśmy do minimum, wdrażając procedurę pracy zdalnej dla większości pracowników biurowych. Jednocześnie realizujemy wszystkie zamówienia produktów oraz zlecenia serwisowe na bieżąco, gwarantując planowane terminy dostaw. W przypadku salonów w Bydgoszczy i Radzionkowie, na życzenie klienta, nasz doradca może się tam pojawić w ciągu 15 minut od kontaktu telefonicznego.

Przestrzegamy wszystkich, najwyższych standardów higieny zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

Najwyższe standardy higieny utrzymujemy we wszystkich obszarach działania naszej firmy i zapewniamy, że nasi pracownicy zgłaszają się do pracy tylko wtedy, gdy są w pełni zdrowi.

Dostawcy ściśle monitorują zdrowie swoich kierowców; pojazdy są dezynfekowane codziennie, a kurierzy regularnie dezynfekują ręce.

Nadal będziemy monitorować i wdrażać wszystkie zalecane środki ostrożności, a klientów zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wygodnego, bezpiecznego składania zamówień i realizacji płatności za pośrednictwem naszej strony https://www.hafen.pl/.

Życzymy dużo zdrowia oraz spokoju w najbliższym czasie!