{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 5091086

Pochodzenie: Zaragoza (HISZPANIA)Rok założenia: 1958

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 5091086

Kompresor dwu tłokowy, olejowy marki JOSVAL z ekonomicznej linii Cierzo. Dwa cylindry (2 cylindry, tłoki) zbiornik o pojemności 200 litrów, ciśnienie 10 bar, wydajność 330 l/m i mocny wydajny silnik 2,2 kW. Napięcie 230 V.

Numer katalogowy:
 • Żeliwny cylinder, który zapewnia dłuższy okres eksploatacji oraz wysokie parametry pracy.
 • Duże łopatki zapewniające skuteczniejsze chłodzenie.
 • Sferoidalny odlewany wał korbowy z podwójnym podparciem zapewniającym stabilność.
 • Kilkustopniowe zawory trzcinowe powietrza zapewniające większy przepływ.
 • Duże koło pasowe wentylatora zapewniające optymalne chłodzenie głowicy.
 • Filtr powietrza dużej wydajności.
 • Niski poziom hałasu dzięki pracy przy małej prędkości obrotowej.
 • Wyłącznik ciśnieniowy z zabezpieczeniem termicznym (dotyczy tylko modeli na siłę).
 • Sprężarki z napędem pasowym (50 I 100 l) wyposażone w szpulę 5 oraz 5 m waż powietrza z szybkozłączką
 • Cichy, wydajny i bezawaryjny kompresor w niewielkiej cenie
 • Optymalny stosunek ceny do jakośći

DROGI KLIENCIE ! UWAGA !

Nie sztuką jest napisać w specyfikacji moc silnika czy wydajność powietrza o 30, 40, 50 % większą aniżeli jest faktycznie, tylko po to by sprzedać swój towar - niestety tak niektórzy sprzedawcy czynią !

Natomiast dla nas, nie sztuką jest być fair w stosunku do klienta i przedstawiać dane takie jakie są.

JOSVAL HISZPAŃSKI PRODUCENT SPRĘŻAREK TŁOKOWYCH I ŚRUBOWYCH OD 1958 ROKU !!

Jesteśmy oficjalnym i bezpośrednim przedstawicielem w Polsce tej uznanej w całej Europie marki - to zobowiązuje !1. Tylko w Polsce wyposażamy w ten model kilkanaście zadowolonych klientów rocznie. Są to przeważnie duże, przemysłowe w pełni profesjonalne zakłady obróbki jak i firmy aspirujące do najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości. Cieszymy się, że możemy spełnić Państwa oczekiwania !

Inwestujemy w reklamę, w tą najcenniejszą - zadowolony klient, rekomendujący produkt następnemu klientowi - na tym zależy nam najbardziej. Taką samą maksymą kieruje się centrala w Austrii, która rok do roku udoskonala swoje produkty z powodzeniem zdobywając zadowolonych klientów w prawie 20 krajach Europy od ponad 30 lat !

Co roku kilkanaście sztuk rozpoczyna pracę w największych firmach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, są to m. in. producenci prądu, branża paliwowa, koncerny samochodowe, kopalnie, producenci mebli czy RTV AGD. Jesteśmy dumni, że możemy sprostać najwyższym wymogom bezpieczeństwa i jakości. Najnowsze rozwiązania technologiczne, pełna dokumentacja techniczna w j. polskim czy komplet certyfikatów jakości CE wydanych przez dopuszczone jednostki certyfikujące w Europie. ( Nie są to żadne chińskie CE czy deklaracje TÜV tak popularne w "tańszej" konkurencji. Urządzenia takie, według polskich przepisów nie mają prawa działać w zakładach na terenie UE !)

2. "Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

Warto zatem zagłębić się w temat dlaczego "taki sam produkt jest droższy niż inny".

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by obejrzeć z bliska jak wygląda produkt marki BERNARDO, by móc porównać ten produkt "z takim samym" innej marki. Sami Państwo wtedy odpowiedzą sobie na pytanie czy są one "takie same".

"Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

 • Po obejrzeniu modelu innej marki zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by zrozumieć, że coś może wygląda bardzo podobnie, ale absolutnie tym samym nie jest.
 • Kwestia dokumentacji technicznej, certyfikatów dopuszczających dany produkt do obrotu w Europie (na rynku jest masa produktów z chińskimi CE lub jedynie z TÜV robionym przez fabrykę w Chinach, które nie mogą być używane według polskich regulacji prawnych !)
 • Kwestia opieki po sprzedażowej - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pełen dostęp do części z magazynów w Polsce oraz z centrali w Austrii - nie z CHIN !
 • Kwestia pełnego doradztwa w sprzedaży, zakupu wraz z uruchomieniem u klienta na miejscu, oraz pełnego szkolenia operatorów - dla nas to norma.
 • Marka BERNARDO to firma z ponad 40 letnim doświadczeniem reprezentowana w 20 krajach Europy - kupują Państwo pewny produkt - nie "kota w worku" z firmy KRZAK !

Specyfikacja techniczna

Moc silnika sprężarki3 KM
Moc silnika sprężarki2.2 kW
Pojemnosć zbiornika200 l
Ilość Cylindrów2
Stopnie Sprężania1
Wydajność330 l/m
Wydajność19.8 m³/h
Obroty1020 obr./min.
Wymiary - szerokość1420 mm
Wymiary - głębokość470 mm
Wymiary - wysokość1040 mm
Waga ok.92 kg
Ciśnienie10 bar
Napięcie230 V
Rodzaj napęduPasowy
Produkt nie posiada akcesoriów.