Strona główna / Oferta

Maszyny do obróbki metalu

Tokarki do metalu

W naszej bardzo bogatej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór tokarek. Są to zarówno tokarki konwencjonalne jaki centra obróbcze z frezarką oraz Centra CNC. Przekrój oferowanych modeli usatysfakcjonuje hobbystów, małe warsztaty jak i w pelni profesjonalnych,przemysłowych odbiorców.

więcej

Frezarki uniwersalne

Frezarki uniwersalne to wyspecjalizowane maszyny do obróbki materiałów (głównie metalowych). Ich uniwersalność polega na tym, że mogą być one wykorzystywane zarówno do prac naprawczych wykonywanych w warsztatach, jak i wytwórczych - w zakładach produkcyjnych (do produkcji pojedynczych elementów oraz przy produkcji seryjnej).

więcej

Frezarki wzdłużne

Frezarki wzdłużne marki Bernardo to dostępne w kilku wariantach urządzenia o bardzo mocnej, żeliwnej konstrukcji, idealne dzięki temu do wymagających zadań takich jak obróbka elementów mechanicznych i konstrukcyjnych, gdzie wymagana jest duża precyzja (frezarki poziome wyróżnia bardzo niski wskaźnik błędu) oraz do obrabiania dużych elementów.

więcej

Wiertarki stołowe do metalu

Marka Bernardo oferuje ogromny asortyment maszyn do obróbki metalu, blachy i drewna - m.in. może pochwalić się ogromnym wachlarzem wiertarek i frezarek do metalu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ten asortyment, znajdą tu Państwo wiertarki magnetyczne, stołowe, kolumnowe i promieniowe.

więcej

Wiertarki promieniowe

Wiertarki promieniowe to jedne z największych gabarytowo i najbardziej zaawansowanych technologicznie typów wiertarek, stosownych w przemyśle. Charakteryzują się przede wszystkim bardzo dokładną obróbką, a także możliwością obrabiania bardzo dużych przedmiotów.

więcej

Wiertarki kolumnowe, słupowe

Wiertarki kolumnowe marki BERNARDO to idealne urządzenia dla majsterkowiczów, zakładów rzemieślniczych, serwisów i warsztatów. Urządzenia te charakteryzują się wysokim momentem obrotowym nawet przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

więcej

Wiertarko frezarki do metalu

Będąc bezpośrednim przedstawicielem w Polsce austriackiej marki Bernardo możemy zaoferować Państwu kilkadziesiąt modeli wiertarko frezarek do metalu. Zarówno modele półprofesjonalne jak i w pełni przemysłowe. Prócz maszyn oferujemy również całą paletę dodatkowego osprzętu. Zapraszamy.

więcej

Wiertarki kadłubowe

W naszej ofercie dostępne są wiertarki kadłubowe w 6 rozmiarach, oznaczonych kolejno KBM 25, KBM 32, KBM 40, KBM 50, KBM 63, KBM 80. Im większa liczba, tym większa wiertarka. Te urządzenia charakteryzuje przede wszystkim wysokiej jakości, bardzo wytrzymały żeliwny korpus. Z przodu, każda wiertarka posiada czytelny panel, na którym znajdują się przyciski sterujące, między innymi do podawania chłodziwa, czy zmiany kierunku obrotów. Wiertarki te są również wyposażone w dźwignię do regulacji prędkości obrotowej, jak i posuwu.

więcej

Wiertarki magnetyczne

Musisz wywiercić otwór na dużej, skośnej lub pionowej powierzchni? Ten otwór ma mieć średnicę kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu milimetrów? Na pewno nie uda Ci się tego zrobić korzystając ze zwyczajnej wiertarki. Do tego niezbędna będzie Ci wiertarka magnetyczna.

więcej

Centra obróbcze

Centra obróbcze BERNARDO łączą w sobie funkcjonalność i możliwości: tokarki i frezarki oraz ewentualnie urządzeń gwintujących i nawiercających. Pozwala to na zastąpienie wielu maszyn jedną, o bardzo szerokich możliwościach i zastosowaniu. Oszczędność miejsca i czasu to cechy, która dają o sobie znać już od pierwszych chwil użytkowania.

więcej

Piły taśmowe do metalu

Piły taśmowe, przecinarki do metalu - bardzo szeroki wybór. Od małych przenośnych pił taśmowych po w pełni automatyczne przemysłowe przecinarki do metalu z zakresem cięcia do 1100 mm. Kilkadziesiąt modeli daje gwarancję, że każdy znajdzie odpowiednią maszynę do swoich potrzeb.

więcej

Piły tarczowe

Oprócz pil taśmowych do metalu marka Bernardo oferuje również przecinarki tarczowe do metalu. W asortymencie znajdują się zarówno ręczne piły tarczowe (200, 230 mm) jak i małe przenośne ukośnice (350, 355 mm), oraz profesjonalne stacjonarne przecinarki (250 - 350 mm z chłodzeniem).

więcej

Szlifierki do metalu

Marka Bernardo, której jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem w Polsce posiada bardzo szeroki asortyment szlifierek do metalu. Są to zarówno szlifierki ręczne do fazowania, szlifierki tarczowe, taśmowe, polerki, szlifierki do płaszczyzn, oraz najróżniejsze ostrzarki. Zapraszamy.

więcej

Szlifierki do płaszczyzn

W zależności od modelu szlifierki do płaszczyzn BERNARDO mogą dokonywać obróbki elementów od bardzo małych do dużych, o powierzchni nawet kilku metrów kwadratowych. Większość z oferowanych szlifierek ma możliwość posuwu we wszystkich kierunkach, co skutkuje bardzo szerokimi właściwościami obróbki materiału o nawet najbardziej wymagającej powierzchni.

więcej

Szlifierki do wałków i otworów

Każda szlifierka do wałków marki BERNARDO charakteryzuje się wysoką precyzją pracy, kulturą działania, możliwością płynnej kontroli nad poszczególnymi procesami produkcji oraz wysoką odpornością na działanie temperatury, nieuniknionej przy obróbce metali.

więcej

Ostrzałki do wierteł, frezów, uniwersalne

Kiedy stępi się wiertło, oczywiście można je wyrzucić i kupić nowe. Jeśli jednak prowadzimy zakład pracy, nie opłaca się wyrzucać wiertła, zwłaszcza, jeśli jest to wiertło o dużej średnicy, czy o dużej długości. Warto je zregenerować, a pomogą w tym dostępne w naszej ofercie ostrzałki do wierteł i frezów austriackiej firmy Bernardo.

więcejMaszyny stolarskie, obrabiarki do drewna

Piły formatowe

Pełną ofertę pilarek Bernardo podzieliliśmy na piły tarczowe i stricte formatowe. W tej kategorii znajdą Państwo bardzo duży wachlarz pił formatowych. Odpowiednią maszynę znajdzie tutaj zarówno amator, modelarz,  jak i w pełni profesjonalny zakład stolarski.

więcej

Tokarki do drewna

Będąc bezpośrednim przedstawicielem w Polsce austriackiego koncernu PWA Bernardo możemy zaproponować Państwu bardzo szeroki wachlarz tokarek do drewna. W naszej palecie modeli znajdą Państwo zarówno tokarki proste, niedużych rozmiarów jak i bardziej zaawansowane, również z kopiałami.

więcej

Frezarki do drewna

Szeroki wybór Frezarek do drewna. W naszej ofercie znajdą Państwo frezarki górno i dolnowrzecionowe, frezarko - kopiarki, stoły etc. Przekrój modeli jest b. duży - każdy znajdzie odpowiednią maszynę do swoich potrzeb !

więcej

Odciągi do trocin, wiórów

Światowy koncern PWA Austria i marka BERNARDO posiada w swojej szerokiej ofercie również paletę urządzeń odciągowych, odsysających i wentylatorów do najróżniejszych maszyn i zakładów stolarskich. Znajdą tu Państwo urządzenia proste - jedno workowe o niewielkiej wydajności po systemy odciągowe o wydajności ok. 9000 m3/h.

więcej

Strugarki, heblarki, wyrówniarki, grubościówki

Kategoria "Strugarki" to bardzo szeroki wybór orabiarek do drewna austriackiej marki BERNARDO. Znajdą tu Państwo wyrówniarki, grubościówki, strugarki, zgrubiarki, strugarko - grubościówki w najlepszych cenach. Przekrój od 150 mm do 650 mm zadowoli każdego stolarza, rzemieślnika i hobbystę.

więcej

Maszyny stolarskie wieloczynnościowe

Austriacka marka BERNARDO zdobyła sobie uznanie u klientów posiadając w swojej ofercie również maszyny i urządzenia wielofunkcyjne. Są to maszyny łączące w jednym urządzeniu wiele funkcji, jak np. Przecinarka, strugarka, frezarka i wiertarka. Wachlarz oferowanych modeli jest zróżnicowany, odpowiednią dla siebie pozycję znajdzie zarówno amator jak i profesjonalny stolarz.

więcej

Piły tarczowe do drewna

Oferta pilarek Bernardo została podzielona na tarczowe i stricte formatowe. W tej kategorii znajdą Państwo bardzo duży wachlarz tarczówek zarówno dla modelarza, amatora jak i profesjonalisty. Zarówno ręczne jak i stolikowe i kadłubowe.

więcej

Piły taśmowe do drewna

Wachlarz przecinarek taśmowych do drewna marki Bernardo jest bardzo szeroki. Urozmaicenie modeli pod względem technicznym jak i cenowym jest bardzo duże - każdy stolarz znajdzie maszynę do swoich potrzeb.

więcej

Prasy do forniru

Nasza bogata oferta maszyn stolarskich to również prasy z systemem klejącym. Znajdą tu Państwo nakładarki kleju, prasy powierzchniowe, do fornirów czy do ram i okien. Profesjonalny i przemysłowy sprzęt w najlepszych cenach !

więcej

Wiertarki poziome do długich otworów

W naszej ofercie znajdują się wiertarki poziome do długich otworów, przeznaczone do wiercenia w drewnie. Wszystkie wiertarki oznaczone są symbolem LBM, po którym następuje liczba trzycyfrowa. Ona oznacza maksymalną głębokość wiercenia, wyrażoną w milimetrach.

więcej

Szlifierki do drewna

Będąc bezpośrednim przedstawicielem w Polsce austriackiego koncernu PWA Bernardo możemy zaproponować Państwu bardzo szeroki wachlarz szlifierek do drewna. W naszej palecie modeli znajdą Państwo zarówno szlifierki taśmowe, tarczowe, do otworów jak i szlifierki kombinowane - łączone. Zapraszamy do lektury.

więcej

Okleiniarki

Będąc bezpośrednim przedstawicielem w Polsce austriackiego koncernu PWA Bernardo możemy zaproponować Państwu bardzo szeroki wachlarz okleiniarek. W naszej palecie modeli znajdą Państwo zarówno okleiniarki ręczne jak i stołowe. Zapraszamy do lektury.

więcej

Ostrzarki do tarcz, wierteł, frezów, głowic, noży strugarskich

Nasza bogata oferta maszyn stolarskich to również ostrzarki. Znajdą tu Państwo szlifierki ostrzące do tarcz, wierteł, frezów, głowic oraz ostrzarki uniwersalne. Doskonały sprzęt w super cenie !

więcej

Posuwy mechaniczne - Aparaty posuwowe

Oferta maszyn stolarskich marki Bernardo to również posuwy mechanicze. Zarówno te najprostsze technologicznie jak i modele zaawansowane z systemami MEMO-LOCK- i POSITION-LOCK oferujemy Państwu w najniższych cenach.

więcej

Wiertarko-dłutarki

W ofercie BERNARDO nie mogłoby zabraknąć wiertarek, dłutarek, rowkarek i temu podobnych maszyn. W tej kategorii znajdą Państwo cały przekrój tego rodzaju asortymentu. Zapraszamy do lektury.

więcej

Łuparki do drewna

W kategorii "Łuparki do drewna" zawiera się wachlarz maszyn i urządzeń stworzonych do łatwego i wygodnego dzielenia drzewa na częsci. Znajdą tu Państwo specjalnie zaprojektowaną do tego piłę czy różnego rodzaju mocy rębaki i łuparki do drewna - zarówno poziome jak i pionowe.

więcejMaszyny do obróbki blachy

Giętarki do blachy, zaginarki, krawędziarka

Będąc bezpośrednim przedstawicielem w Polsce austriackiej marki PWA BERNARDO możemy zaoferować Państwu bogatą ofertę krawędziarek do blachy. Wachlarz tego typu maszyn jest bardzo szeroki od 300 mm po 3000 mm, rozwiązania pracy urządzeń również są różne - każdy znajdzie maszynę szytą pod swoje wymagania.

więcej

Giętarki do rur i profili, walcarki

W tej kategorii znajdą Państwo giętarki do rur i profili. Znajdą tu Państwo giętarki ręczne, hydrauliczne jak i mechaniczne. Kilkanaście modeli daje gwarancję, że każdy znajdzie odpowiednią maszynę do swoich potrzeb.

więcej

Walcarki do blachy

Posiadamy w swojej ofercie również bardzo szeroki asortyment giętarek walcujących - walcarek do blach. Są to zarówno giętarki ręczne jak i mechaniczne, 3- rolkowe i 4-rolkowe, od 300 do prawie 5000 mm, walcujące blachę od 1 do 41 mm.

więcej

Żłobiarki

W tak bogatej i niemalże kompleksowej ofercie marki BERNARDO na maszyny i urządzenia do obróbki blachy nie mogło zabraknąć żłobiarek. W tej właśnie kategorii przedstawiamy Państwu żłobiarki do blachy - zarówno ręczne jak i mechaniczne.

więcej

Wykrawarki do blachy

Uzupełnieniem całej oferty przecinarek, gilotyn i nożyc do cięcia metali i blach jest kategoria wykrawarek. Jak sama nazwa wskazuje jest to specyficzny proces wykrawania danego kształtu z praktycznie dowolnego materiału - bardzo często skracający znacząco pracę. Oferujemy zarówno wykrawarki ręczne, noże jak i mechaniczne.

więcej

Giętarki do drutu, rurek i płaskowników

W kategorii "Giętarki" znajdą Państwo maszyny i urządzenia do gięcia metalu i blachy - zarówno prętów, płaskowników, kątowników, rur etc. Znajdą tu Państwo giętarki ręczne jak i mechaniczne. Kilkanaście modeli daje gwarancję, że każdy znajdzie odpowiednią maszynę do swoich potrzeb.

więcej

Nożyce gilotynowe hydrauliczne

W ofercie austriackiego koncernu BERNARDO znajdują się także Gilotyny do blachy zarówno hydrauliczne jak i mechaniczne. W tej kategorii znajdą Państwo nożyce gilotynowe hydrauliczne. Zakres grubości cięcia to 6 - 12 mm.

więcej

Nożyce gilotynowe mechaniczne

W ofercie austriackiego koncernu BERNARDO znajdują się także Gilotyny do blachy zarówno hydrauliczne jak i mechaniczne. W tej kategorii znajdą Państwo nożyce gilotynowe mechaniczne. Zakres długości cięcia to 1250 - 3000 mm.

więcej

Gilotyny do blachy, nożyce ręczne i nożne

Maszyny do obróbki blachy to m.in. ręczne nożyce i gilotyny do jej cięcia. W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór takich urządzeń. Spektrum wyboru gwarantuje, że każdy amator i profesjonalny rzemieślnik wybierze gilotynę lub nożyce idealne do swoich potrzeb.

więcej

Prasy gilotynowe uniwersalne

Bardzo dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się również uniwersalne prasy gilotynowe marki BERNARDO. Są to urządzenia, które często odpowiadają całym potrzebom zakładów na przecinanie metali, albo zapewniają ogromne możliwości w tej dziedzinie. Idealne do przecinania i wykrawania.

więcej

Prasy ręczne stołowe

Ręczne prasy stołowe to urządzenia wymagane w każdym zakładzie. Prostota i bezawaryjność tych urządzeń gwarantują zadowolenie u każdego użytkownika. Oferowane przez naszą firmę spektrum nacisku od 1 do 5 ton usatysfakcjonuje każdego rzemieślnika.

więcej

Prasy hydrauliczne, warsztatowe

W ofercie austriackiego koncernu BERNARDO znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę pras. Zarówno ręcznych jak i hydraulicznych lub mechanicznych. W tej kategorii znajdą Państwo Prasy hydrauliczne - zarówno lekkie warsztatowe, jak i ciężkie krawędziowe, jednokolumnowe lub portalowe.

więcej

Prasy pneumatyczne, warsztatowe

Austriacki koncern PWA BERNARDO ma w ofercie bardzo szeroki wachlarz pras warsztatowych. W tej kategorii znajdą Państwo Prasy warsztatowe pneumatyczne o nacisku od 10 do 75 ton w bardzo przystępnej cenie !

 

więcej

Otwornice do rur

Przycianrki do rur i kształtek, zarówno ręczne jak i mechaniczne. Do przycinania różnych rodzajów i rozmiarów rur. Takie przycinaki - gilotyny do rur są idealne w każdym zakładzie jak i na każdym montażu.

więcej

Spęczarki i angielskie koła

W ofercie austriackiego koncernu mogą Państwo znaleźć urządzenia do plastycznej obróbki blachy. Są to m.in. spęczarki i rozpęczarki oraz tzw. "angielskie koła".

więcej

Wielofunkcyjne maszyny do blachy

Obok giętarek, gilotyn i walcarek austriacka marka BERNARDO oferuje swoim klientom również maszyny wielofunkcyjne do blachy łączące cechy tych urządzeń. Maszyny 3 w 1 to właśnie zaginarka, walcarka i gilotyna. Dostępne są różne rozmiary - każdy znajdzie odpowiednią pozycję dla swoich potrzeb.

więcejKompresory tłokowe JOSVALKompresory JOSVAL tłokowe wyciszaneKompresory JOSVAL śruboweUrządzenia transportowe i podnośnikowe

Stojaki rolkowe

Stojaki rolkowe świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie od czasu do czasu trzeba wywiercić, sfrezować, czy zeszlifować coś dużego. Wtedy, w razie konieczności, operatorzy mogą ustawić stojaki, wsunąć przedmiot obrabiany na stół roboczy, a po zakończeniu pracy wszystko odstawić na miejsce. To znacznie usprawnia pracę.

więcej

Podajniki rolkowe

Podajniki rolkowe świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie do obrabiarki trzeba włożyć długi, ciężki przedmiot. Dzięki zastosowaniu ułożyskowanych rolek, podczas podawania materiału, znacznie redukowane są opory ruchu. To zmniejsza zapotrzebowanie energetyczne podajnika.

więcej

Podnośniki do maszyn i urządzeń

Bardzo mocne podnośniki hydrauliczne o niewielkich rozmiarach i niezawodnej konstrukcji.

więcej

Urządzenia do transportu ciężkiego

Platformy jezdne oraz podnośniki do łatwego transportowania ciężkich ładunków.

więcej

Wózki podnośnikowe nożycowe

Uniwersalne ręczne oraz elektryczne nożycowe wózki paletowe, które mogą służyć również jako platformy.

więcej

Wózki widłowe wysokiego składowania

Uniwersalne ręczne oraz elektryczne wózki lub platformy masztowe wysokiego podnoszenia.

więcej

Wózki paletowe

Uniwersalne, ręczne i elektryczne wózki paletowe o udźwigu do 5000 kg, wyposażone w podwójne rolki z poliuretanu, przeznaczone do pracy pod dużymi obciążeniami.

więcejPozostałe

Kabiny do piaskowania

więcej

Maszyny, piły do cięcia kamienia

więcej

  • Wyjątkowo atrakcyjne ceny
  • Możliwe raty lub leasing
  • Sprzedaż na terenie całej PL
  • Własne magazyny z maszynami
  • Ekspresowa dostawa
  • 2 lata gwarancji

do góry strony | mapa strony | regulamin

© 2011 Hafen, projekt i wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl