{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 5215001

Pochodzenie: Zaragoza (HISZPANIA)Rok założenia: 1958

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 5215001
Numer katalogowy:

 

 • Żeliwny cylinder, który zapewnia dłuższy okres eksploatacji oraz wysokie parametry pracy.
 • Duże łopatki zapewniające skuteczniejsze chłodzenie.
 • Sferoidalny odlewany wał korbowy z podwójnym podparciem zapewniającym stabilność i wyważenie dynamiczne.
 • Płyta z zaworami trzcinowymi ze stali nierdzewnej o większej. wytrzymałości na temperaturę i korozję, zapewniająca większy strumień powietrza.
 • Korbowody z jednego elementu, montowane na łożyskach giełkowych w celu ograniczenia tarcia i wibracji oraz zapewnienia wysokich parametrów pracy.
 • Odlewana z aluminium skrzynia korbowa zapewniająca wydajne odprowadzanie ciepła.
 • Duże koło pasowe wentylatora zapewniające optymalne chłodzenie głowicy.
 • Oszczędny silnik elektryczny o wysokiej sprawności (klasa IE2) oraz do pracy ciągłej S1.
 • Wyłącznik ciśnieniowy z zabezpieczeniem termicznym (dotyczy tylko modeli na siłę).

 DOSTĘPNE ZE SPECJALNYMI FILTRAMI(wychwytującymi cement, pyły etc) - cena uzależniona od modelu.Opcjonalnie monitorowanie ciśnienia w przewodzie.Łatwe podłączanie do instalacji powietrza.


 


1. Tylko w Polsce wyposażamy w ten model kilkanaście zadowolonych klientów rocznie. Są to przeważnie duże, przemysłowe w pełni profesjonalne zakłady obróbki jak i firmy aspirujące do najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości. Cieszymy się, że możemy spełnić Państwa oczekiwania !

Inwestujemy w reklamę, w tą najcenniejszą - zadowolony klient, rekomendujący produkt następnemu klientowi - na tym zależy nam najbardziej. Taką samą maksymą kieruje się centrala w Austrii, która rok do roku udoskonala swoje produkty z powodzeniem zdobywając zadowolonych klientów w prawie 20 krajach Europy od ponad 30 lat !

Co roku kilkanaście sztuk rozpoczyna pracę w największych firmach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, są to m. in. producenci prądu, branża paliwowa, koncerny samochodowe, kopalnie, producenci mebli czy RTV AGD. Jesteśmy dumni, że możemy sprostać najwyższym wymogom bezpieczeństwa i jakości. Najnowsze rozwiązania technologiczne, pełna dokumentacja techniczna w j. polskim czy komplet certyfikatów jakości CE wydanych przez dopuszczone jednostki certyfikujące w Europie. ( Nie są to żadne chińskie CE czy deklaracje TÜV tak popularne w "tańszej" konkurencji. Urządzenia takie, według polskich przepisów nie mają prawa działać w zakładach na terenie UE !)

2. "Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

Warto zatem zagłębić się w temat dlaczego "taki sam produkt jest droższy niż inny".

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by obejrzeć z bliska jak wygląda produkt marki BERNARDO, by móc porównać ten produkt "z takim samym" innej marki. Sami Państwo wtedy odpowiedzą sobie na pytanie czy są one "takie same".

"Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

 • Po obejrzeniu modelu innej marki zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by zrozumieć, że coś może wygląda bardzo podobnie, ale absolutnie tym samym nie jest.
 • Kwestia dokumentacji technicznej, certyfikatów dopuszczających dany produkt do obrotu w Europie (na rynku jest masa produktów z chińskimi CE lub jedynie z TÜV robionym przez fabrykę w Chinach, które nie mogą być używane według polskich regulacji prawnych !)
 • Kwestia opieki po sprzedażowej - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pełen dostęp do części z magazynów w Polsce oraz z centrali w Austrii - nie z CHIN !
 • Kwestia pełnego doradztwa w sprzedaży, zakupu wraz z uruchomieniem u klienta na miejscu, oraz pełnego szkolenia operatorów - dla nas to norma.
 • Marka BERNARDO to firma z ponad 40 letnim doświadczeniem reprezentowana w 20 krajach Europy - kupują Państwo pewny produkt - nie "kota w worku" z firmy KRZAK !

Specyfikacja techniczna

Moc silnika sprężarki5.5 KM
Moc silnika sprężarki4 kW
Wydajność780 l/m
Wydajność46.8 m³/h
Ciśnienie15 bar
Obroty1085 obr./min.
Wymiary - szerokość820 mm
Wymiary - głębokość480 mm
Wymiary - wysokość550 mm
Waga ok.80 kg
Napięcie400 V
Rodzaj napęduPasowy
Produkt nie posiada akcesoriów.