O nas


HAFEN ? Kim jesteście ?


Jesteśmy Twoim zaufanym dostawcą obrabiarek do metalu, blachy i drewna,
oraz najwyższej klasy kompresorów tłokowych i śrubowych.


HAFENJesteśmy wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce, wiodącej w Europie, austriackiej firmy PWA BERNARDO, oferującej kompletny asortyment profesjonalnych i hobbystycznych urządzeń do obróbki metalu, drewna, blachy, oraz dodatkowego wyposażenia firm usługowo-produkcyjnych, oraz od 2014r. wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy JOSVAL producenta bezkonkurencyjnych kompresorów tłokowych oraz śrubowych. Poniżej pełne dane firmy:

Dane firmy:

HAFEN Marcin Kizeweter Sp. k.
ul. Gen. R. Kuklińskiego 20
08-110 Siedlce
NIP: 8212640501
REGON: 147186999
BDO: 000386162
tel. / fax.: 25 740 20 01
e-mail: [email protected]

Dlaczego to właśnie naszej firmie powinni Państwo zaufać?

 • Posiadamy najszerszą paletę obrabiarek i urządzeń do obróbki metalu i drewna oraz kompresorów - zapraszamy do obejrzenia pełnych opisów maszyn, wraz ze zdjęciami, cenami i plikami do pobrania - zakładka Oferta.
 • Zapewniamy Państwu natychmiastową dostępność towaru dzięki wysokim stanom magazynowym większości asortymentu w Polsce, oraz bardzo częstemu zatowarowywaniu z centrali w Austrii oraz Hiszpanii.
 • Państwa zamówienia realizujemy przeważnie w ciągu 48 godzin roboczych - przeważnie są to 24 godziny. W przypadku braku asortymentu na magazynie w Polsce możemy go dostarczyć bezpośrednio z centrali w Austrii lub Hiszpani.
 • Maszyny dostarczamy spedycją lub własnym transportem, mogą Państwo oczywiście odebrać towar osobiście.
 • Doświadczeni pracownicy zapewniają montaż maszyn, ich pierwsze uruchomienie oraz przeszkolenie załogi.
 • Dzięki magazynowi części zamiennych i doświadczeniu naszych serwisantów naprawa ewentualnych uszkodzeń zostaje przeprowadzona bez najmniejszej zwłoki. Prowadzimy serwis gwarancyjny (24 miesiące na cały asortyment) jak i pogwarancyjny.
 • Posiadamy obszerne salony wystawowe w Siedlcach, Bydgoszczy oraz Radzionkowie - zapraszamy do oglądania maszyn i konsultacji przy wyborze.
 • Najważniejsze - traktujemy naszych klientów poważnie i z szacunkiem nie tylko przy sprzedaży maszyn, ale przez cały okres ich użytkowania - profesjonalizm i pomoc w każdym momencie współpracy oraz miła i fachowa obsługa.

Zachęcamy do podglądania naszej codziennej pracy,
która, dzięki zadowoleniu naszych klientów, sprawia nam samą przyjemność!

 • Kanał HAFEN na YT na YOUTUBE
  a w nim m.in.:
  • Maszyny do obróbki skrawaniem
  • Maszyny do plastycznej obróbki metali
  • Maszyny do drewna
  • Sprężarki


BERNARDOGrüß Gott !

PWA Austria, właściciel marki BERNARDO, to uznane w całej Europie konsorcjum z wieloletnią tradycją na rynku w branży obrabiarek. Od założenia firmy PWA w 1979 r. minęło 40 lat lecz zasady i ambicje pozostały te same: Oferować najszerszy zakres maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki drewna, metalu i blachy w możliwie najniższej cenie, przy zachowaniu najlepszej jakości - sprostać potrzebom każdego klienta. Firma posiada prawie 10 000 metrów kwadratowych magazynu i salonu wystawowego oraz najlepszych specjalistów z branży. Swoje towary oferuje w 26 krajach Europy, ciągle poszerzając rynek. Jako bezpośredni przedstawiciel, mamy przyjemność z powodzeniem wzmacniać jej pozycję również w naszym kraju. Gwarantujemy, że ta marka broni się sama.

Zapraszamy do grona tysięcy zadowolonych klientów.


Oficjalna strona producenta: www.bernardo.at


JOSVAL


Hola !

JOSVAL - hiszpańska firma z ogromnymi tradycjami powstała w 1958 r. JOSVAL to surowe kryteria serwisu, technologii i jakości. Produkcja odbywa się w sposób nowoczesny i innowacyjny nieustannie dostosowując rozwiązania do zmieniających się potrzeb. Celem zawsze było, jest i będzie zapewnienie maksymalnej jakości produktu, tak często kluczowego dla wielu procesów technologicznych. Ponad 25 000 m2 powierzchni, 60 lat historii i doświadczenia, setki tysięcy dostarczonych sprężarek tłokowych, sprężarek śrubowych oraz zbiorników świadczą o doskonałości firmy, która sprawia, że wielu zagranicznych konkurentów, którzy pojawili się w dużej ilości pod koniec lat 70. ponosi klęskę na rynku krajowym. Ten pierwszy warsztat, przedstawiany dziś jako jedyny hiszpański producent obecnych w całym kraju sprężarek powietrznych o małej i średniej mocy, wystarczył aby zrodziła się marka José i Valentina, JOSVAL, która automatycznie identyfikowana jest z symbolem JAKOŚCI. Jest to firma mająca wielkie nadzieje na przyszłość oraz zachowująca zasady pracy oparte o te same wartości, które założyciel wpoił swoim dzieciom, a mianowicie:

Jakość, Dostępność i Obsługa.


Oficjalna strona producenta: www.compresoresjosval.comSerdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy - odpowiemy na wszystkie pytania !