Żłobiarki do blachy są niezbędne wszędzie tam, gdzie należy wykonywać rowki o różnych parametrach. W naszej ofercie znajdują się żłobiarki austriackiej firmy Bernardo, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, wysoką wydajnością pracy i przede wszystkim, wysoką wydajnością wykonywanych wyrobów. Dostępne u nas maszyny można podzielić na dwie serie: SM (żłobiarki ręczne) oraz MSM (żłobiarki mechaniczne).

Wśród żłobiarek serii SM, wyróżnić można 4 modele – SM 180, SM 200, SM 250C i SM470. Cyfra oznacza szerokość wyładowania, podaną w milimetrach. Żłobiarki ręczne charakteryzują się prostą konstrukcją i najwyższą jakością zastosowanych materiałów do ich wykonania. Ponadto, wszystkie żłobiarki posiadają komplet kilku par walców (w zależności od modelu). Urządzenia te umożliwiają żłobienie i wywijanie blachy.

Żłobiarki serii MSM to urządzenia wyposażone w silnik elektryczny. Dzięki temu, charakteryzują się wyższą wydajnością pracy od żłobiarek ręcznych. Wszystkie z dostępnych u nas żłobiarek zasilane są silnikiem prądu przemiennego o napięciu pracy 400V. W zestawie dostępnych jest kilka rodzajów walców. Wszystkie dostępne u nas żłobiarki posiadają polską instrukcję obsługi i polską DTR. Zapraszamy do zakupów.

Pozycji 1-8 z 8.

Punkty sprzedaży