Wiertarki promieniowe to jedne z największych gabarytowo i najbardziej zaawansowanych technologicznie typów wiertarek, stosownych w przemyśle. Charakteryzują się przede wszystkim bardzo dokładną obróbką, a także możliwością obrabiania bardzo dużych przedmiotów. W naszej ofercie dostępne są wiertarki promieniowe pochodzące z firmy Bernardo – austriackiego potentata na rynku maszyn obróbczych. Oferujemy wiertarki promieniowe pochodzące z 3 serii: RD, RBM i SRB. Niektóre z nich – oznaczone słowem VARIO, posiadają ponadto bezstopniową regulację prędkości obrotowej.

Wiertarki promieniowe RD można określić jednym sformułowaniem – stosunkowo prosta konstrukcja, gwarantująca ogromną uniwersalność. Panel sterowania zaprojektowany przede wszystkim z myślą o wygodnej obsłudze, do tego żeliwna, solidna i tłumiąca drgania konstrukcja – to główne cechy wiertarek tej serii. Dostępnych jest 5 modeli w serii zwykłej i 5 modeli w serii Vario – czyli posiadających możliwość bezstopniowego regulowania prędkości obrotowej. Druga cyfra w nazwie oznacza maksymalną średnicę wierconego otworu.

Wiertarki promieniowe SRB różnią się od RD konstrukcją ramy. Zdecydowanie większy stół roboczy, o dużo łatwiejszym dostępie, umożliwia obrabianie przedmiotów wielkogabarytowych. Oprócz dużego, poziomego stołu, wiertarka wyposażona jest również w mniejszy stół obrotowy. Wiertarki z tej serii posiadają również cyfrowy wyświetlacz, podający nam aktualną prędkość obrotową. Wiertarki te posiadają także odchylaną głowicę. Druga cyfra w oznaczeniu to maksymalna średnica wierconego otworu.

Wiertarki RBM to najmniejsze z oferowanych przez nas wiertarek promieniowych. Taka wiertarka promieniowa znajdzie zastosowanie przede wszystkim w prywatnych warsztatach domowych majsterkowiczów, czy w zakładach pracy, w których wierci się od czasu do czasu. Długą żywotność zapewnią najwyższej klasy materiały, użyte do wykonania wiertarki.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-14 z 14.