Jeśli jesteś przedsiębiorcą, albo majsterkowiczem, który potrzebuje tokarki do drewna, świetnie trafiłeś. W tej kategorii znajdziesz obrabiarki z najwyższej półki, jednego z najlepszych producentów tokarek na świecie - austriackiej firmy Bernardo. Wszystkie sprzedawane przez nas tokarki wykonane są z dużą dokładnością, z wytrzymałych podzespołów, co gwarantuje im długowieczność i umożliwia bardzo dokładne wykonywanie przedmiotów.

W naszej ofercie znaleźć możnatokarki do drewna różnej wielkości oraz różnego przeznaczenia. Począwszy od niewielkich tokarek, przeznaczonych do produkcji niedużych wyrobów oraz do domowego majsterkowania, poprzez średnio zaawansowane tokarki przemysłowe, skończywszy na produktach z najwyższej półki.

Niemal każdatokarka do drewna znajdująca się w naszej ofercie (oprócz tych najprostszych), posiada możliwość bezstopniowej regulacji prędkości obrotowej. Dzięki temu można dokładnie ustawić prędkość, z jakim ma wirować element, by obróbka przebiegała optymalnie.

Jeśli nie wieszjaką tokarkę do drewna wybrać do swojego zakładu czy warsztatu, zapytaj naszego konsultanta, który chętnie udzieli Ci cennych rad i pomoże wybrać odpowiedni sprzęt. Zapraszamy do zadawania pytań i życzymy udanych zakupów.

Pozycji 1-24 z 51.

Punkty sprzedaży