Piły stołowe do drewna (krajzegi, pilarki stołowe) to obowiązkowe wyposażenie niemal każdego zakładu budowlanego. Konieczność pracy z drewnem dotyczy prawie każdej linii produkcyjnej, co wpływa na znaczną popularność prezentowanych w tej kategorii pił stołowych. Krajzega, czyli właśnie przecinarka stołowa, to niezwykle praktyczne i łatwe w użyciu urządzenie niezbędne do obróbki drewna. Wszystkie oferowane przez nas maszyny stolarskie to najwyższej jakości wyroby firmy Bernardo. Ta znana, austriacka marka specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju obrabiarek, które dzięki najwyższej jakości i dostępności na rynku, cieszą się dużą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Krajzegi - szeroka oferta, atrakcyjne ceny

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele modeli różniących się poziomem zaawansowania użytych technologii oraz wielkością. Wszystkie one cechują się dużą uniwersalnością i wielofunkcyjnością. Wykonane są z surowców najwyższej jakości, a wszelkie wykończenia wykonano z dużą starannością i zaangażowaniem. Każda piła stołowa do drewna, jaką znajdą Państwo w tej kategorii posiada przesuwany stół umożliwiający wygodną pracę w każdych warunkach. Długości stołów zaczynają się już od 400 mm, a kończą nawet na 1600 mm, co umożliwia pracę z naprawdę dużymi elementami. Wysokość cięć maksymalnych przy 90° sięga nawet 90 mm. W zależności od modelu, krajzegi posiadają różną moc silnika i wymagają różnego napięcia. Parametry te są niezwykle istotne przy wyborze odpowiedniego sprzętu, gdyż warunkują korzystanie z urządzenia w wybranych przez nas warunkach i miejscu.

Dostępne piły stołowe do drewna posiadają zróżnicowane rozmiary. Część z nich to stosunkowo niewielkie urządzenia, doskonale nadające się nie tylko do zakładów produkcyjnych, ale również do domowych warsztatów. Bardziej zaawansowane modele to duże maszyny, zdolne do wykonywania nawet najbardziej precyzyjnych zadań. Do prac w terenie oferujemy także przenośne piły tarczowe. Dla Państwa pełnej satysfakcji, stale uzupełniamy naszą ofertę w najnowsze modele firmy Bernardo, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-14 z 14.