Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszlifierki do płaszczyzn renomowanej austriackiej marki BERNARDO.

 

Szlifierka do płaszczyzn to urządzenie służące do ostatecznej obróbki elementów metalowych, doprowadzające je do pożądanych wymiarów i nadające szlifowanym powierzchniom bardzo wysoki poziom gładkości.

 

W zależności od modelu szlifierki mogą dokonywać obróbki elementów od bardzo małych do dużych, o powierzchni nawet kilku metrów kwadratowych. Większość z oferowanych szlifierek ma możliwość posuwu we wszystkich kierunkach, co skutkuje bardzo szerokimi właściwościami obróbki materiału o nawet najbardziej wymagającej powierzchni.

 

Zastosowane rozwiązania hydrauliczne i konstrukcyjne oraz wygodny i intuicyjnie zaprojektowany system sterowniczy pozwalają na kompleksową kontrolę nad działaniem maszyny, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilności i kultury pracy. Dzięki temu dokonywana obróbka jest maksymalnie precyzyjna i skuteczna.

 

Wysokiej jakości osprzęt elektroniczny uznanych producentów i zaawansowane technologicznie systemy sterowania sprawiają, że szlifierki BERNARDO to jedne z najlepszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, o czym świadczy ich obecność w firmach z całej Europy.

Pozycji 1-12 z 12.

Punkty sprzedaży