Salon pokazowy - Zabrze

Co to za miejsce?

W 2013 roku otworzyliśmy salon pokazowy na Śląsku. Początkowo mieścił się on w Radzionkowie, a od 2023 roku mamy przyjemność gościć Państwa w salonie w Zabrzu przy ulicy Agrestowej 1A. W obu lokalizacjach, mieliśmy już przyjemność rozmawiać i przedstawiać naszej obrabiarki tysiącom naszych klientów. Niezmiennie dziękujemy za poświęcony czas na odwiedzenie naszej ekspozycji i zachęcamy do kolejnych wizyt -zarówno dotychczasowych jak nowych gości.

Jeśteśmy dla Państwa!


Jesteśmy wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce, wiodącej w Europie, austriackiej firmy PWA BERNARDO, oferującej kompletny asortyment profesjonalnych i hobbystycznych urządzeń do obróbki metalu, drewna, blachy, oraz dodatkowego wyposażenia firm usługowo-produkcyjnych, oraz od 2014r. wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy JOSVAL producenta bezkonkurencyjnych kompresorów tłokowych oraz śrubowych.

Mamy bodaj najszerszą ofertę obrabiarek, oprzyrządowania, narzędzi, sprężarek i peryferii sprężonego powietrza na rynku. Chciałbym pokazać Państwu w salonie je wszystkie, ale chyba nie ma w Zabrzu takiego budynku, który by je pomieścił. Nie zmienia to faktu, że z wielką przyjemnością zaprezentuje Państwu całą ofertę, na przykładzie kilkudziesięciu godnych przedstawicieli austriackiej marki BERNARDO i hiszpańskiej marki JOSVAL.

Postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania i razem z Państwem wybrać najkorzystniejsze, skrojone pod Państwa potrzeby produkty,

Zapraszam serdecznie,
Krzysztof Zaręba

Wizytówka


Adres salonu:
  • Agrestowa 1a
  • 41-806 Zabrze
Kontakt:
Godziny otwarcia:
  • Pn. - Pt. w godz. 07.30 - 15.30
    Na życzenie również w innych godzinach

To My


 - 8 - zdjęcie 1
 - 8 - zdjęcie 2
 - 8 - zdjęcie 3
 - 8 - zdjęcie 4
 - 8 - zdjęcie 5
 - 8 - zdjęcie 6
 - 8 - zdjęcie 7
 - 8 - zdjęcie 8
 - 8 - zdjęcie 9
 - 8 - zdjęcie 10
 - 8 - zdjęcie 11
 - 8 - zdjęcie 12
 - 8 - zdjęcie 13
 - 8 - zdjęcie 14

Może wygodniej do Siedlce? Bydgoszcz?


Zachęcamy do odwiedzi salonu w Siedlce...
  • gen. R. Kuklińskiego 20
  • 08-110 Siedlce
Zachęcamy do odwiedzi salonu w Bydgoszcz...
  • Fordońska 410
  • 85-790 Bydgoszcz