Jeśli potrzebujesz niezawodnej maszyny do przerzynania drewna we wszystkich kierunkach, w tej kategorii znajdziesz najlepsze na rynku piły formatowe do drewna.

Wszystkie piły formatowe sprzedawane tutaj pochodzą bezpośrednio od jednego z najlepszych dostawców tego typu maszyn na świecie - austriackiej firmy Bernardo. W naszej ofercie znajdziesz pilarki formatowe dedykowane do różnej wielkości zakładów oraz o różnych mocach i wydajnościach.

Wszystkie piły formatowe dostępne w naszym sklepie, wyposażone są w podcinak - czyli dodatkową, małą piłę, która działa w drugą stronę, eliminując tym samym zjawisko strzępienia krawędzi przy przerzynaniu. Większość naszych pił dostępnych jest w dwóch wariantach zasilania elektrycznego - 230V, oraz 400V, dzięki czemu, każdy zakład może wybrać odpowiedni model dla siebie.

W tej zakładce znajdziesz także piły formatowe z regulowanym brzeszczotem oraz takie, które umożliwiają cięcie pod kątami 90 i 45 stopni. Moc silników oferowanych przez nas pił zaczyna się od 2,2kW.

Jeśli chcesz, aby w Twoim zakładzie stanęła piła formatowa Bernardo, a nie jesteś pewien, czy sam dobierzesz odpowiednią piłę, możesz zapytać któregoś z naszych doświadczonych doradców. Zapraszamy do zakupów i kontaktu.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-24 z 29.