Sponsoring

Warto jest wspierać !HAFEN jako przyjazna i nowoczesna firma angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Chcemy aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w jej życiu. Łączymy uczciwe prowadzenie biznesu, oparte na etycznych zasadach, z szeroko pojętą aktywnością na rzecz społeczeństwa.

Podejmowane przez nas działania w ramach sponsoringu mają na celu budowę marki i wzmacnianie jej świadomości na rynku. Poprzez sponsoring chcemy także zachęcić społeczeństwo, w tym także naszych Klientów, do aktywnego spędzania wolnego czasu i sportowego trybu życia.

Mamy zaszczyt pomagać takim inicjatywom jak m.in.:


Szczytny cel !Mieliśmy przyjemność wesprzeć działanie FUNDACJI LENY GROCHOWSKIEJ, która postawiła sobie za zadanie pomoc w sprowadzeniu repatriantów do ich Ojczyzny.

    • FUNDACJA LENY GROCHOWSKIEJ

Piłka Nożna !Niejednokrotnie wspieraliśmy inicjatywy sportowe - m.in. turnieje i przedsięwzięcia związane z piłką nożną.
Dobrym przykładem jest:

    • ŻYCIE SIEDLECKIE CUP

Jest MOC !Wielokrotnie dokładaliśmy cegiełkę do fenomenalnie przygotowanych i przeprowadzonych Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Trójboju siłowym czy w kulturystyce i fitness.
Przez wiele lata trochę tych wydarzeń się nazbierało - były to m.in.:

    • POLISH OPEN CUP WPF Budybuilding & Fitness - 2015
    • MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS Benchpress - 2017