W niniejszej kategorii prezentujemy wiertarki kadłubowe różnej wielkości. Wszystkie sprzedawane przez nas wiertarki to produkty znanej i renomowanej na europejskim rynku marki Bernardo.

W naszej ofercie dostępne są wiertarki kadłubowe w 6 rozmiarach, oznaczonych kolejno KBM 25, KBM 32, KBM 40, KBM 50, KBM 63, KBM 80. Im większa liczba, tym większa wiertarka. Te urządzenia charakteryzuje przede wszystkim wysokiej jakości, bardzo wytrzymały żeliwny korpus. Z przodu, każda wiertarka posiada czytelny panel, na którym znajdują się przyciski sterujące, między innymi do podawania chłodziwa, czy zmiany kierunku obrotów. Wiertarki te są również wyposażone w dźwignię do regulacji prędkości obrotowej, jak i posuwu. Firma Bernardo, projektując ten rodzaj wiertarek, jak zwykle, pomyślała też o komforcie operatora. Każda z nich, posiada wbudowaną lampę, która umożliwia oświetlenie obrabianego przedmiotu. Dzięki temu, proces obróbki może przebiegać dokładniej. Wiertarki kadłubowe tej serii zostały wyposażone w bardzo mocne silniki jak na swoją klasę, co gwarantuje odpowiednio duże momenty obrotowe. Oprócz wiercenia, te wiertarki umożliwiają również gwintowanie przy użyciu gwintowników maszynowych. Można włączyć tryb gwintowania z automatyczną zmianą obrotów i dostosowaniem głębokości.

Wiertarki kadłubowe Bernardo świetnie sprawdzają się w każdej gałęzi przemysłu. Te z serii KBM, ze względu na najwyższą jakość użytych materiałów, nadają się nawet do produkcji seryjnej obrabianych wyrobów. Żeliwna konstrukcja nie tylko jest gwarantem wysokiej trwałości, lecz także dobrze tłumi powstające drgania. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Pozycji 1-6 z 6.

Punkty sprzedaży