Maszyny stolarskie wieloczynnościowe to niezbędne wyposażenie zakładów stolarskich. W zakładzie stolarskim muszą znaleźć się bowiem piły do drewna, szlifierki, dłuta i inne narzędzia umożliwiające precyzyjną obróbkę materiałów drewnianych.

W naszej ofercie posiadamy piły z frezarką dolnoczynnościową serii FK. Urządzenia te zasilane są z sieci 230V lub 400V, w zależności od wybranego typu. Zasilanie z sieci 230V umożliwia nam zastosowanie urządzenia wszędzie – nawet u klientów. Dzięki temu możliwe jest docinanie desek na miejscu. Sprzedajemy także przecinarki formatowe z frezarką serii CSM. Są to maszyny uniwersalnego zastosowania, wyposażone w napęd zasilany z sieci 400V. Wysoka dokładność wykonania i prostota obsługi umożliwiają dokładną i bardzo wydajną pracę. W naszej ofercie znajduje się również uniwersalne maszyny stolarskie wieloczynnościowe serii CWM. Jest to seria kompaktowych maszyn umożliwiających zaawansowaną obróbkę drewnianych detali. Dzięki zwartej konstrukcji i możliwości zasilania z sieci 230V, urządzenia te są bardzo mobilne. Sprzedajemy także większe maszyny, zasilane napięciem 400V. Najbardziej zaawansowane maszyny stolarskie wieloczynnościowe sprzedawane w naszym sklepie to maszyny serii CU. Są one zasilane napięciem 230V lub 400V.

Wszystkie oferowane u nas maszyny stolarskie wieloczynnościowe spełniają wymagane normy bezpieczeństwa CE i wyposażone są w DTR sporządzoną w języku polskim.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-24 z 26.