Opinie - Bernardo, HAFEN

Opinie o maszynach Bernardo i firmie HAFEN

Maszyny BERNARDO sprzedawane są na polskim rynku przez firmę HAFEN z Siedlec już od 10 lat i jako ich wyłączny dystrybutor zapewniamy wysoką dostępność obrabiarek oraz pełne wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe. Przez ten czas marka BERNARDO stała się synonimem przyzwoitej jakości w uczciwej cenie. Sprawdź testy, recenzje i opinie Klientów znalezione w internecie (za które autorom serdecznie dziękujemy!),

Zachęcamy wszystkich z Państwa do publikacji podobnych opinii i dzielenia się swoimi wrażeniami z pracy na obrabiarkach Bernardo.

Witam serdecznie...przedstawiam Wam tokarkę do drewna firmy Bernardo KDM 1100...dzięki temu urządzeniu możemy toczyć miski drewniane, dzbanki, nogi do stołów, świeczniki i wiele innych...wrzeciono tokarki jest obrotowe 360 stopni...silnik zasilany napięciem 400V! w skład zestawu tokarki wchodzi między innymi:

- tarcza mocująca 150 mm,

- podtrzymka,

- ruchomy kieł centrujący,

- zabierak i inne akcesoria.

W filmie opisuję parametry tokarki a także testuję urządzenie tocząc miskę z drewna dębu czerwonego...

Na razie daje radę i do nauki wystarcza..

Kępa Marzeń

Witam , od dwóch miesięcy jestem posiadaczem piły formatowej bernardo , kilka drobnych minusów znalazłem w maszynie ale nie przeszkadzają one w formatowaniu płyt. trochę się bałem tej marki ale najważniejsze że piła trzyma wymiary , kąty . pozdrawiam

Łukasz


Maszyny Bernardo znam - chinol ale daje radę - mam piłę formatową ze stołem 3200 i dociskiem pneumatycznym oraz odciąg, okleiniarkę i szlifierkę taśmową. Pracuję na nich ponad 10 lat i dają rady jak ktoś dba tak ma. Wszystko chodzi do dziś zmieniam tylko paski napędowe co kilka lat. Pozdrawiam i życzę spełniania marzeń.

Antonio Zapotocki

Pojawiła się u polskiego dystrybutora nowa mała tokarka amatorska Bernardo Profi 600 G, która jak duża - ma prawie wszystko na pokładzie...

  • skrzynka prędkości we wrzecienniku o 12 zakresach (45 - 2000 obr./min.) + nawrotnica, dość rozbudowana skrzynka posuwów
  • posuw wzdłużny i poprzeczny, a nawet zegar do gwintów i zderzak suportu(opcja)
  • Moc silnika S1 100% 0,75 kW / 230 V ( S6 40% 1,0 kW / 230 V)

Ciekawa propozycja...

RomanJ4 -> źródło


Lepiej dołożyć i kupić tokarkę Profi 600 G - ma wypasioną skrzynkę posuwów, posuwy na śrubowałku, hartowane łoże. Jak jest za ciężka to na czas transportu do piwnicy można zdjąć wrzeciennik i suport.

Pirat -> źródło

Cześć,

Kupując tokarkę byłem w siedzibie Bernardo (HAFEN Siedlce) i skusiłem się na ich produkt do szlifowania na mokro (Bernardo NTS 250 TOP), nie mam jeszcze dodatkowych sprzętów do niej czyli uchwytów do dłut i ostrzę z reki ale nawet takie ostrzenie jest skuteczne i po polerowaniu na kole z pastą polerską goli włosy że aż miło.

Przemek -> źródło

Frezarka T500PF spełnia moje oczekiwania jestem bardzo zadowolony. Kupiłem ją, bo była polecana na forum.domidrewno.pl. Nie zawiodłem się!

Mateusz

Serwonapęd w UWF 130 sprawdza się rewelacyjnie i generalnie wyposażenie bogate jak na tę cenę. Polecam, szczególnie, że w Hafenie można ją dostać od ręki - co jest rzadkością w obecnych czasach...

Przemysław

Szukałem stabilnej, dokładnej tokarki i nie zawiodłem się na tym MASTERZE. Wcześniej wymieniłem sporo maili i telefonów z obsługą klienta - odpowiedzi otrzymywałem błyskawicznie. Ostatecznie zakup przebiegł szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam!

Marian

URS 1000N udało się nam nabyć w promocyjnej cenie w lutym 2021 i o dziwo - była dostępna od ręki! Chodzi jak złoto. Dobry zakup.

Piotr