Opinie - Bernardo, HAFEN

Opinie o maszynach Bernardo i firmie HAFEN

Maszyny BERNARDO sprzedawane są na polskim rynku przez firmę HAFEN z Siedlec już od 2009 roku i jako ich wyłączny dystrybutor zapewniamy wysoką dostępność obrabiarek oraz pełne wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe. Przez ten czas marka BERNARDO stała się synonimem przyzwoitej jakości w uczciwej cenie. Sprawdź testy, recenzje i opinie Klientów opublikowane w internecie (za które autorom serdecznie dziękujemy!),

Zachęcamy wszystkich z Państwa do publikacji podobnych opinii i dzielenia się swoimi wrażeniami z pracy na obrabiarkach Bernardo.

Podejmowane środki w celu weryfikacji opinii

Niezależnie od opinii pozostawianych przez użytkowników maszyn Bernardo w internecie, na Hafen.pl wdrożyliśmy system do pozyskiwania transakcyjnych i zweryfikowanych opinii ZAUFANE.pl, aby zapewnić, że każda recenzja i ocena pochodzi wyłącznie od realnych kupujących - takich, którzy nabyli nasze produkty lub skorzystali z naszych usług.

Wszystkie opinie transakcyjne (pozytywne / negatywne / neutralne) prezentowane są TUTAJ.

System ZAUFANE.pl jest w pełni zgodny z Dyrektywą OMNIBUS.

W jaki sposób zapewniamy transakcyjność opinii?

Wiadomości e-mail z prośbą o wystawienie opinii wysyłane są wyłącznie na adresy, które zostały podane w trakcie dokonania zakupu lub skorzystania z usługi.

Dbamy o ochronę kupującego, dlatego każdy transakcyjny klient otrzymuje zaproszenie do wystawienia opinii w postaci indywidualnego i jednorazowego linku, który odnosi się do danego zamówienia i nabytych produktów lub usługi.

Jako serwis korzystający z zautomatyzowanego systemu do pozyskiwania opinii zbieramy je również za pomocą pop-upów wyświetlanych na końcu procesu zakupowego.

W każdym przypadku opinie są zbierane w sposób bezpieczny dla kupującego.

Opinie nt. maszyn Bernardo pozostawione w internecie

Niezależnie od opinii zbieranych przez serwis ZAUFANE.pl, poniżej prezentujemy dodatkowe recenzje i opinie nt. maszyn Bernardo, opublikowane na różnego typu forach czy portalach na przestrzeni ostatnich lat.

Witam serdecznie...przedstawiam Wam tokarkę do drewna firmy Bernardo KDM 1100...dzięki temu urządzeniu możemy toczyć miski drewniane, dzbanki, nogi do stołów, świeczniki i wiele innych...wrzeciono tokarki jest obrotowe 360 stopni...silnik zasilany napięciem 400V! w skład zestawu tokarki wchodzi między innymi:

- tarcza mocująca 150 mm,

- podtrzymka,

- ruchomy kieł centrujący,

- zabierak i inne akcesoria.

W filmie opisuję parametry tokarki a także testuję urządzenie tocząc miskę z drewna dębu czerwonego...

Na razie daje radę i do nauki wystarcza..

Kępa Marzeń

Witam , od dwóch miesięcy jestem posiadaczem piły formatowej bernardo , kilka drobnych minusów znalazłem w maszynie ale nie przeszkadzają one w formatowaniu płyt. trochę się bałem tej marki ale najważniejsze że piła trzyma wymiary , kąty . pozdrawiam

Łukasz


Maszyny Bernardo znam - chinol ale daje radę - mam piłę formatową ze stołem 3200 i dociskiem pneumatycznym oraz odciąg, okleiniarkę i szlifierkę taśmową. Pracuję na nich ponad 10 lat i dają rady jak ktoś dba tak ma. Wszystko chodzi do dziś zmieniam tylko paski napędowe co kilka lat. Pozdrawiam i życzę spełniania marzeń.

Antonio Zapotocki

Pojawiła się u polskiego dystrybutora nowa mała tokarka amatorska Bernardo Profi 600 G, która jak duża - ma prawie wszystko na pokładzie...

  • skrzynka prędkości we wrzecienniku o 12 zakresach (45 - 2000 obr./min.) + nawrotnica, dość rozbudowana skrzynka posuwów
  • posuw wzdłużny i poprzeczny, a nawet zegar do gwintów i zderzak suportu(opcja)
  • Moc silnika S1 100% 0,75 kW / 230 V ( S6 40% 1,0 kW / 230 V)

Ciekawa propozycja...

RomanJ4 -> źródło


Lepiej dołożyć i kupić tokarkę Profi 600 G - ma wypasioną skrzynkę posuwów, posuwy na śrubowałku, hartowane łoże. Jak jest za ciężka to na czas transportu do piwnicy można zdjąć wrzeciennik i suport.

Pirat -> źródło

Cześć,

Kupując tokarkę byłem w siedzibie Bernardo (HAFEN Siedlce) i skusiłem się na ich produkt do szlifowania na mokro (Bernardo NTS 250 TOP), nie mam jeszcze dodatkowych sprzętów do niej czyli uchwytów do dłut i ostrzę z reki ale nawet takie ostrzenie jest skuteczne i po polerowaniu na kole z pastą polerską goli włosy że aż miło.

Przemek -> źródło