W niniejszej kategorii znajdują się trzy różne grupy urządzeń: frezarki do naroży,okleiniarki ręczne, okleiniarki stołowe. Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny w tej kategorii pochodzą od znanego, austriackiego producenta obrabiarek – firmy Bernardo. Każda z maszyn posiada DTR–kę napisaną w języku polskim.

Do pozbycia się naddatków z obrzeży płyt, zaokrąglając je jednocześnie, najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie frezarki do naroży. Oferowana przez nas maszyna charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i odpornością na ciężkie warunki pracy.

W ofercie posiadamy takżeokleiniarki do drewna ręczne – niezwykle mobilne, nadające się dobrze do każdego zadania, które należy wykonać w terenie. Nie tylko na terenie zakładu pracy, lecz także poza nim. Okleiniarki ręczne oferowane u nas umożliwiają oklejanie obrzeżem wykonanym z tworzyw naturalnych, jak i sztucznych.

Oferowane w naszym sklepie okleiniarki stołowe, dostępne są w kilku rozmiarach. Okleiniarki do obrzeży umożliwiają obróbkę krawędzi o zróżnicowanej grubości ( do 3mm) i grubości nawet do 50mm. W tej kategorii znajdują się również okleiniarki automatyczne, zdolne oklejać jednocześnie 4 strony.

Pozycji 1-24 z 28.

Punkty sprzedaży