Jeśli poszukujesz tokarki do swojej firmy, bądź do domowego warsztatu, trafiłeś do odpowiedniej zakładki. Tutaj znajdziesztokarki do metalu w bardzo różnych rozmiarach, oraz o różnych przeznaczeniach. Począwszy od malutkich, stołowych tokarek dla hobbystów, poprzez tokarki przemysłowe o różnych rozmiarach, przeznaczone do toczenia i gwintowania różnych przedmiotów, skończywszy na dużych, w pełni profesjonalnych tokarkach, sterowanych numerycznie. Wszystkie tokarki z serii od Profi w górę, wyposażone są w elektroniczny wyświetlacz umożliwiający bezpośredni i dokładny odczyt prędkości obrotowej.

Moc możliwości tokarek Bernardo

Każda sprzedawana w naszym sklepie tokarka do metalu pochodzi od renomowanego światowego koncernu - austriackiej firmy Bernardo. Tokarki Bernardo cechuje przede wszystkim duża dokładność wykonania, wysoka jakość zastosowanych łożysk, gwarantująca długą, płynną i niezawodną pracę. Nasze tokarki cechuje także bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej oraz ergonomiczny układ panelu sterowania.

Tokarki do metalu dla najbardziej wymagających

Na szczególną uwagę zasługują tokarki TITAN 800x2000 oraz 800x3000 - przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, wyposażone w system mocowania narzędzi MULTIFIX oraz wiertarki itokarki stołowe serii NANO - czyli sprzęt typu "2 w 1".

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych maszyn, prosimy o kontakt z konsultantem.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-24 z 99.