W niniejszej zakładce znajdziesz rozmaite piły tarczowe do drewna. Sprzedawane przez nas piły charakteryzują się wysoką wydajnością, ergonomią oraz wygodą pracy na niecodziennym poziomie. Posiadamy zarówno piły ręczne, umożliwiające cięcie do głębokości 55 lub 85mm. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz tzw. ukośnice, czyli piły do cięcia po skosie, po podwójnym skosie, do podcinania czy odcinania.

Oferowane przez nas piły dostępne są w kilku rodzajach i konfiguracjach. Na uwagę zasługują prawdziwe „kombajny” wśród pił, czyli seria TMS. Piły z tej serii łączą w sobie kilka ważnych zalet - mogą służyć jako mobilne piły stołowe, ukośnice i piły poprzeczne. U nas dostępne są 2 modele z tej serii. W naszej ofercie znaleźć można także mobilną piłę stołową – niezastąpioną wśród fachowców zajmujących się układaniem paneli podłogowych. Zamontowane fabrycznie kółka umożliwiają łatwe jej przewożenie w miejscu realizacji zlecenia, a nieduża masa sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej poręczna. Jeśli potrzebna jest Ci profesjonalna przecinarka stołowa, popularnie zwana krajzegą, przesuń suwak w górę strony. Znajdziesz tam piłę odpowiednią dla siebie. Dostępne są bowiem urządzenia o różnych mocach i parametrach pracy, zasilane zarówno napięciem 230V, jak i 400V.

Wszystkie piły tarczowe do drewna sprzedawane w naszym sklepie charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością. Są to oryginalne produkty, znanego na świecie, austriackiej marki BERNARDO oferującej profesjonalne i hobbystyczne maszyny i urządzenia obróbcze. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Pozycji 1-24 z 81.

Punkty sprzedaży