Cięcie metalu od zawsze sprawiało kłopoty. Metale generalnie są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie trudno się je obrabia. Jeśli poszukujesz rozwiązania problemu cięcia dużych metalowych przedmiotów, kategoria do której zajrzałeś jest jak najbardziej prawidłowa. W niniejszej zakładce oferujemy różnego typupiły taśmowe do metalu. Są to niezastąpione maszyny w każdym zakładzie, w którym mamy do czynienia z obróbką metali. Przydają się także w firmach produkcyjnych, w których należy od czasu do czasu wykonać jakieś usprawnienie, czy zrealizować nieduży projekt.

W naszej ofercie można znaleźć przecinarki taśmowe do metalu różnej wielkości. Począwszy od tych najmniejszych, przeznaczonych do zakładów, w których obrabia się raczej nieduże kawałki metalu i dokonuje się tej obróbki niezbyt często, poprzez przecinarki nieco większe, które zaspokoją potrzeby większości klientów, skończywszy na ogromnych, wszechstronnych przecinarkach, przeznaczonych dla zakładów specjalizujących się właśnie w cięciu i obróbce metali. Większe przecinarki wyposażone są od razu w układ chłodzenia.

W naszej ofercie znaleźć można również przecinarki półautomatyczne z możliwością bezstopniowej regulacji prędkości, a także przecinarki umożliwiające cięcie pod kątem. W tej zakładce znajdują się także piły do cięcia metalu „lisi ogon”-idealnie sprawdzające się na budowach i wszędzie tam, gdzie nie można urządzić stałego warsztatu. Wszystkie piły dostarczane są przez austriacką, słynącą z wysokiej jakości firmę Bernardo, której nasza firma jest przedstawicielem na Polskę.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-24 z 58.