Frezarki wzdłużne marki Bernardo to dostępne w kilku wariantach urządzenia o bardzo mocnej, żeliwnej konstrukcji, idealne dzięki temu do wymagających zadań takich jak obróbka elementów mechanicznych i konstrukcyjnych, gdzie wymagana jest duża precyzja (frezarki Bernardo wyróżnia bardzo niski wskaźnik błędu) oraz do obrabiania dużych elementów.

Każda frezarka do metalu serii BFM charakteryzuje się niezwykłą wydajnością związaną z wysoką liczbą obrotów trzpienia oraz możliwością wykonywania posuwu aż w 3 osiach (których parametry wyświetlane są na specjalnym, cyfrowym wyświetlaczu). Do zalet, jakie ma frezarka wzdłużna Bernardo, można także zaliczyć doskonale wyprofilowany stół roboczy, możliwość ustawiania głowicy frezu, stabilność urządzenia nawet przy jego dużym obciążeniu oraz bardzo szerokie wyposażenie dodatkowe.

To wszystko sprawia, że frezarki do metalu Bernardo doskonale sprawują się nawet przy najbardziej skomplikowanych zadaniach, również na skalę przemysłową, związanych z produkcją seryjną.

Pozycji 1-3 z 3.

Punkty sprzedaży