Jeśli prowadzisz zakład, warsztat, albo po prostu musisz od czasu do czasu wygiąć prostą stalową, mosiężną, czy miedzianą rurę, idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie giętarki do rur i profili, które znajdziesz w tej zakładce.

Możesz zakupić tu zarówno giętarki mechaniczne, elektryczne, jak i hydrauliczne. W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje ręcznych giętarek - przeznaczone do gięcia rur od pół do dwóch, trzech i czterech cali. Giętarki ręczne, ze względu na swoją prostotę konstrukcji, wyróżniają się niższą ceną oraz masą. Oferowana przez nas giętarka elektryczna, posiada możliwość gięcia rur o średnicach od 5/8 do 5/4 cala. Ważną jej zaletą jest zasilanie z sieci 230V. Najbardziej zaawansowanymi giętarkami oferowanymi w naszym sklepie są giętarki mechaniczne. Charakteryzuje je zwarta konstrukcja, duża bezawaryjność pracy oraz wysoka jakość wykonania.

Wszystkie sprzedawane przez nas giętarki do rur i profili pochodzą od znanej na całym świecie marki BERNARDO, szczycącej się 35-letnim stażem na rynku. Zapraszamy do zakupów oraz (w razie wątpliwości) do kontaktu z naszym biurem obsługi.

Pozycji 1-24 z 52.

Punkty sprzedaży