Wiertarko frezarki do metalu to maszyny obróbcze, które mogą wykonywać otwory poprzez wiercenie materiału (ruch narzędzia obrotowy, posuw wzdłuż osi narzędzia), bądź frezowanie (ruch narzędzia obrotowy, posuw w osi poprzecznej do osi narzędzia). Każdy pracownik warsztatu, czy fabryki wie, jak bardzo potrzebna jest porządna wiertarka stołowa, czy słupowa frezarka.

 

W niniejszej zakładce znajdziesz wiertarko-frezarki do wielu rozmaitych zastosowań. Począwszy od niewielkich, wiertarko-frezarek o nieskomplikowanej budowie, przeznaczonych do sporadycznych zastosowań w zakładach pracy, czy przydomowych warsztatach, poprzez wiertarko-frezarki nieco większych rozmiarów, wyposażone w podstawowe udogodnienia ze świata elektroniki (cyfrowe wyświetlacze, automatyczny posuw), nadające się idealnie do niewielkich zakładów przemysłowych, bądź zakładów, wykorzystujących wiercenie i frezowanie na swoje potrzeby, skończywszy na elektronicznych, ogromnych wiertarko-frezarkach przystosowanych do w pełni profesjonalnych zadań. Nasze wiertarko-frezarki umożliwiają także wykonywanie otworów i frezowanie pod kątem.

 

Wszystkie produkty sprzedawane zarówno w tej zakładce, jak i we wszystkich innych pochodzą od austriackiego marki -Bernardo. Jest to firma z wieloletnimi tradycjami, odznaczająca się wysoką jakością i trwałością oferowanych maszyn. Jeśli nie jesteś przekonany, jaki model wybrać dla siebie, skontaktuj się z naszym biurem obsługi. Zatrudniamy specjalistów, którzy na pewno pomogą Ci w wyborze odpowiedniej maszyny.

 

SZUKASZ INNYCH WIERTAREK? SPRAWDŹ:

Wiertarki promieniowe | Wiertarki stołowe | Wiertarki słupowe | Wiertarki kadłubowe | Wiertarki magnesowe

Pozycji 1-24 z 39.

Punkty sprzedaży