W tej zakładce znajdziesz giętarki i zaginarki do blach. Nasz sklep oferuje krawędziarki, oraz zaginarki krawędziowe, zarówno w wersji przenośnej, jak i stacjonarnej.

Dla szukających niedrogiej, przenośnej krawędziarki, idealnym wyborem będzie model HB300. Ta niewielka, wyposażona w uchwyt do imadła krawędziarka, znajdzie zastosowanie w każdym zakładzie mechanicznym.

Jeśli jednak częściej musimy wyginać blachy, lepsze będą zaginarki segmentowe, oferowane w różnych rozmiarach. Zaginarki z serii SB można kupić w wersjach umożliwiających zaginanie blach o maksymalnej szerokości od 305 do 3000mm. Segmentowa konstrukcja pozwala na wymianę części roboczych, co zdecydowanie poszerza możliwości maszyny.

W naszej ofercie znajdują się także giętarki do blachy serii TB, TBS, B, Mulitbend, TBM i BM. W zależności od serii, różnią się zakresem regulacji kąta gięcia oraz zastosowanym napędem. W tej kategorii można znaleźć giętarki zarówno ręczne, jak i mechaniczne. Wszystkie nasze produkty pochodzą od solidnej i znanej na całym świecie marki Bernardo.

Zapraszamy do zakupów najwyższej jakości produktów!

Pozycji 1-24 z 43.

Punkty sprzedaży