W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości grubościówki dla profesjonalistów zajmujących się obróbką drewna. Połączenie najwyższej klasy urządzenia i wysokiej wydajności gwarantuje marka producenta oferowanych maszyn, austriackiej firmy Bernardo - jednego ze światowych liderów na rynku maszyn stolarskich. Grubościówkaz tej kategorii to pewność wyboru najlepszego sprzętu.

Oferowane wyrówniarki charakteryzują się kompaktową budową, która sprawia, że są łatwe do transportowania, dzięki czemu można je wykorzystywać zarówno w stolarniach, jak i na placach budów. Gwarantują wysokie bezpieczeństwo użytkowania w połączeniu z dokładnością działania i bardzo łatwą obsługą. Oferujemy szeroki wybór wyrówniarek od prostszych dla małych zakładów do najbardziej zaawansowanego modelu firmy Bernardo, TP 630 D, wyposażonego w bezstopniowy posuw, 3 silniki, w tym podnoszenie stołu oraz nowoczesny pulpit sterowania z wyświetlaczem i obudowę tłumiącą hałas. Część grubościówek jest wyposażona w przedłużenie stołu z rolkami, zapewniający najdokładniejszy posuw obrabianego przedmiotu napęd łańcuchowy oraz precyzyjny 4-nożowy wał.

Grubościówki do drewnafirmy Bernardo o szerokości strugania od 310 do 630 milimetrów to idealny wybór dla wszystkich prawdziwych profesjonalistów, którym zależy na korzystaniu z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które znacząco ułatwiają pracę i pozwalają na jej lepsze efekty. Specyfikacja maszyn sprawia, że wyrówniarki Bernardo gwarantują najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.

W naszym sklepie nabędziesz najlepsze grubościówki do drewnafirmy Bernardo w atrakcyjnych cenach. Nazwa producenta jest gwarancją najwyższej jakości. Sprzęt ma kompaktową, ale jednocześnie bardzo stabilną budowę, co zapewnia mu ochronę przed awariami. Każda sprzedawana grubościówka ma dwuletnią gwarancję i każdej zapewniamy serwis, również pogwarancyjny. Realizację zamówień wykonujemy zwykle w ciągu 24 godzin.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-5 z 5.