Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszlifierki do wałków i otworów uznanego austriackiego producenta, jakim jest firma BERNARDO.

 

Maszyny tego typu przeznaczone są do końcowego wykańczania powierzchni elementów metalowych typu walcowatego oraz otworów wykonanych w innych elementach metalowych. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane do produkcji narzędzi, części zamiennych, podzespołów do maszyn i urządzeń, a także w produkcji małoilościowej elementów metalowych.

 

Zaawansowane technologicznie rozwiązania jakie zastosowano w poniższych maszynach, sprawia, że każda szlifierka do wałków markiBERNARDO charakteryzuje się wysoką precyzją pracy, kulturą działania, możliwością płynnej kontroli nad poszczególnymi procesami produkcji oraz wysoką odpornością na działanie temperatury, nieuniknionej przy obróbce metali.

 

Nowoczesne łożyskowania, zastosowane we wrzecionach ściernic wydatnie wpływają na poprawę ich działania, minimalizację wibracji i relatywne ograniczenie hałasu. Sterowany manualnie lub automatycznie ruch stołu pozwala na dopasowanie pracy maszyn do każdego rodzaju obrabianego materiału, nadając w ten sposób szlifierkom cech uniwersalności, zmienności działania i szerokiej funkcjonalności. Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze szczegółowymi parametrami poszczególnych produktów.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-6 z 6.