Jeśli szukasz uniwersalnej, kompaktowej i przede wszystkim solidnej wiertarki stołowej, jesteś w dobrym miejscu. Na tej podstronie znajdziesz profesjonalnewiertarki stołowe do metalu.

Austriacka marka PWA BERNARDO słynie przede wszystkim z wysokiej jakości wykonania swoich maszyn oraz z przystępnych cen. Oferowane na naszej stronie wiertarki stołowe, dostępne są w wielu rozmiarach, zasilane napięciem 230V lub 400V, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie najbardziej optymalny model dla siebie. Sprzedawane przez nas wiertarki posiadają bardzo solidne stoły robocze wyposażone w T-rowki, umożliwiające mocowanie np. imadła lub innych narzędzi. W większości modeli stół roboczy odchyla się do 45 stopni, umożliwiając wiercenie pod dowolnym kątem. Możliwość obróbki wysokich elementów zapewniają T-rowki umieszczone w dolnej płycie.

Wszystkie sprzedawane przez nas wiertarki stołowe posiadają mocowanie wierteł przez stożek Morse\'a. W naszym sklepie znajdziesz wiertarki o średnicach wiercenia od 14 do 80 mm.Jeśli masz jakieś pytania, bądź nie wiesz, jaką wiertarkę dla siebie wybrać, zasięgnij porady naszego eksperta - zadzwoń lub prześlij zapytanie przez formularz kontaktowy.

Pozycji 1-24 z 25.

Punkty sprzedaży