W tej kategorii znajdą Państwo piły taśmowe do drewna. Są to produkty renomowanej marki Bernardo, której jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje pił do cięcia drewna. Począwszy od małych, bardzo precyzyjnych wyrzynarek, przeznaczonych do wykonywania prac z dużą dokładnością, oraz do modelarstwa, poprzez nieco większe maszyny, sprawdzające się idealnie w warsztatach stolarskich, skończywszy na trakach drewnianych, służących do przecinania kłód na deski, listwy, czy kantówki.

Oferujemy piły taśmowe oraz akcesoria do nich w różnych wariantach i rozmiarach. Sprzedawane przez nas pionowe piły taśmowe, umożliwiają cięcie drewna o grubości maksymalnej od 150 do 435 mm, oraz o szerokości od 245 do 700mm (różne parametry, zależne od rozmiaru piły). Na szczególną uwagę zasługują także traki, umożliwiające szybkie i dokładne cięcie kłód drewnianych. W naszej ofercie dostępne są traki zasilane zarówno napędem elektrycznym, jak i benzynowym (dedykowany raczej do pracy na otwartym powietrzu).

Jeśli nie wiesz, jaką piłę wybrać, skontaktuj się z naszym doradcą. On chętnie podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i powie, jaka piła taśmowa do drewna będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-24 z 43.