CNC- SONDA OMP60 OPT/OPT SYS KIT OMI-2 8M (z transmisją optyczną) RENISHAW

Nr kat.:  A-4038-3031
Cena
Cena netto:(brak wartości)
Cena brutto:(brak wartości)
CE UE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

Specyfikacja techniczna

Gwarancja? Minimum 2 lata! Zarówno dla klienta detalicznego jak przy zakupie „na firmę”. Bez żadnych gwiazdek czy ukrytych, przymusowych i płatnych przeglądów - po prostu minimum 2 lata!

Serwis w całej Polsce i za granicą! Świadczymy serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny w całej Polsce, oraz - w uzgodnionych przypadkach - również za jej granicami.

Kontrola jakości - bezpieczeństwo! Niestety jest wiele ofert maszyn i urządzeń, które nie mają prawa być sprzedawane - oraz nie mogą pracować na terytorium UE. Już na pierwszy „rzut oka” widać, że są to najtańsze wyroby, w których oszczędzono nie tylko na jakości użytych materiałów (żywotności i precyzji), ale - i co najgorsze - na bezpieczeństwie.

Warto wybrać precyzję obróbki i długą żywotność, spokój i bezpieczeństwo swoje lub pracowników. HAFEN oferuje obrabiarki i sprężarki z prawdziwym CE UE - certyfikowane przez najlepszych w UE.

Nr kat.: A-4038-3031
CE UE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja: 2 lata

{{ selectedProduct.name || products[0].name }}

Nr kat.: A-4038-3031

Do kontrolowania i bazowania przedmiotu obrabianego na centrach obróbkowych wszystkich rozmiarów oraz małych i średnich obrabiarkach wielozadaniowych.

Miesięcznie już od:
0,00 zł
Dostawa od:
27,06 zł
Produkt nie posiada akcesoriów.