{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 08-1012

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 08-1012

Kompaktowa i mocna budowa grubościówki TH 330 sprawia, że jest ona łatwa do przetransportowania oraz idealnie sprawdza się na placach budowy jak i w małych stolarniach. Dzięki gumowym wałom wprowadzającym i wyprowadzającym, posuw obrabianego przedmiotu jest bezpieczniejszy i dokładny.

Numer katalogowy:

Kompaktowa i mocna budowa grubościówki BERNARDO TH 330 sprawia, że jest ona łatwa do przetransportowania oraz idealnie sprawdza się na placach budowy jak i w małych stolarniach. Dzięki 4-krotnie prowadzonemu agregatowi do strugania oraz gumowym wałom wprowadzającym i wyprowadzającym, posuw obrabianego przedmiotu jest bezpieczniejszy i dokładniejszy.

 

 • Koło ręczne ze skalą do ustawiania wybranej wysokości strugania
 • Idelanie nadająca się do strugania desek, listw, belek,...
 • Dodatkowo kaptur na wióry, który znajduje się z tyłu maszyny
 • Oszczędność miejsca dzięki składanemu przedłużeniu stołu
 • Łatwy transport dzieki umieszczonym po bokach uchwytom
 • Precyzyjny 2 nożowy wał z nożami jakości HSS
 • Gumowe wały wprowadzające i wyprowadzające, aby zapewnić bezpieczny posuw obrabianego przedmiotu i lepszą jakość obrabianej powierzchni
 • Dokładne struganie dzięki 4 kolumnowemu stołowi
 • Automatyczny posuw (8 m/min.)Do pobrania

1. Tylko w Polsce wyposażamy w ten model kilkanaście zadowolonych klientów rocznie. Są to przeważnie duże, przemysłowe w pełni profesjonalne zakłady obróbki jak i firmy aspirujące do najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości. Cieszymy się, że możemy spełnić Państwa oczekiwania !

Inwestujemy w reklamę, w tą najcenniejszą - zadowolony klient, rekomendujący produkt następnemu klientowi - na tym zależy nam najbardziej. Taką samą maksymą kieruje się centrala w Austrii, która rok do roku udoskonala swoje produkty z powodzeniem zdobywając zadowolonych klientów w prawie 20 krajach Europy od ponad 30 lat !

Co roku kilkanaście sztuk rozpoczyna pracę w największych firmach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, są to m. in. producenci prądu, branża paliwowa, koncerny samochodowe, kopalnie, producenci mebli czy RTV AGD. Jesteśmy dumni, że możemy sprostać najwyższym wymogom bezpieczeństwa i jakości. Najnowsze rozwiązania technologiczne, pełna dokumentacja techniczna w j. polskim czy komplet certyfikatów jakości CE wydanych przez dopuszczone jednostki certyfikujące w Europie. ( Nie są to żadne chińskie CE czy deklaracje TÜV tak popularne w "tańszej" konkurencji. Urządzenia takie, według polskich przepisów nie mają prawa działać w zakładach na terenie UE !)

2. "Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

Warto zatem zagłębić się w temat dlaczego "taki sam produkt jest droższy niż inny".

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by obejrzeć z bliska jak wygląda produkt marki BERNARDO, by móc porównać ten produkt "z takim samym" innej marki. Sami Państwo wtedy odpowiedzą sobie na pytanie czy są one "takie same".

"Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

 • Po obejrzeniu modelu innej marki zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by zrozumieć, że coś może wygląda bardzo podobnie, ale absolutnie tym samym nie jest.
 • Kwestia dokumentacji technicznej, certyfikatów dopuszczających dany produkt do obrotu w Europie (na rynku jest masa produktów z chińskimi CE lub jedynie z TÜV robionym przez fabrykę w Chinach, które nie mogą być używane według polskich regulacji prawnych !)
 • Kwestia opieki po sprzedażowej - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pełen dostęp do części z magazynów w Polsce oraz z centrali w Austrii - nie z CHIN !
 • Kwestia pełnego doradztwa w sprzedaży, zakupu wraz z uruchomieniem u klienta na miejscu, oraz pełnego szkolenia operatorów - dla nas to norma.
 • Marka BERNARDO to firma z ponad 40 letnim doświadczeniem reprezentowana w 20 krajach Europy - kupują Państwo pewny produkt - nie "kota w worku" z firmy KRZAK !

Specyfikacja techniczna

Szerokość strugania grubościówki330 mm
Prześwit - wysokość materiału min.5 mm
Prześwit - wysokość materiału maks.150 mm
Wielkość stołu - szerokość640 mm
Wielkość stołu - głębokość330 mm
Grubość wióra w grubościówce maks.2.8 mm
Długość strugania min.140 mm
Średnica wału strugarki50 mm
Ilość noży na wale2 szt.
Prędkośc obrotowa wału strugarki9500 obr./min.
Prędkość posuwu8 m/min.
Przyłącze odsysania ø50 mm
Moc silnika2.1 kW
Moc silnika S1 100%1.5 kW
Napięcie230 V
Wymiary - szerokość550 mm
Wymiary - głębokość650 mm
Wymiary - wysokość490 mm
Waga ok.33 kg

Zakres dostawy

 • Nóż do strugarki jakości HSS
 • Składane przedłużenie stołu z rolkami