{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 05-1164

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 05-1164

Wydajna, wielofunkcyjna szlifierka taśmowa i tarczowa w jednym. Dysk szlifierski o średnicy 200 mm oraz taśma szlifująca 762 x 75 mm, czynią z tego modelu idealne rozwiązanie dla użytkowników profesjonalnych.

Numer katalogowy:

Wydajna, wielofunkcyjna szlifierka taśmowa i tarczowa w jednym. Dysk szlifierski o średnicy 200 mm oraz taśma szlifująca 762 x 75 mm, czynią z tego modelu idealne rozwiązanie dla użytkowników profesjonalnych.

 

 • Wyważony wirnik oparty na łożyskach kulkowych zapewniający długą i bezawaryjną pracę
 • Szeroki zakres zastosowań dzięki przystawce taśmowej
 • Przystosowana do szlifowania metali, tworzyw sztucznych i drewna, etc.
 • Szybka i łatwa zmiana taśmy za pomocą specjalnej dźwigni
 • Perfekcyjnie wykonany korpus z odlewu aluminiowego
 • Solidne w pełni regulowane podtrzymki
 • Idealna do gratowania, szlifowania powierzchni i konturów i polerowania
 • Urządzenie łączy zalety szlifierki taśmowej i tarczowej
 • Najwyższa jakość wykonania zapewnia długą żywotność

1. Tylko w Polsce wyposażamy w ten model kilkanaście zadowolonych klientów rocznie. Są to przeważnie duże, przemysłowe w pełni profesjonalne zakłady obróbki jak i firmy aspirujące do najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości. Cieszymy się, że możemy spełnić Państwa oczekiwania !

Inwestujemy w reklamę, w tą najcenniejszą - zadowolony klient, rekomendujący produkt następnemu klientowi - na tym zależy nam najbardziej. Taką samą maksymą kieruje się centrala w Austrii, która rok do roku udoskonala swoje produkty z powodzeniem zdobywając zadowolonych klientów w prawie 20 krajach Europy od ponad 30 lat !

Co roku kilkanaście sztuk rozpoczyna pracę w największych firmach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, są to m. in. producenci prądu, branża paliwowa, koncerny samochodowe, kopalnie, producenci mebli czy RTV AGD. Jesteśmy dumni, że możemy sprostać najwyższym wymogom bezpieczeństwa i jakości. Najnowsze rozwiązania technologiczne, pełna dokumentacja techniczna w j. polskim czy komplet certyfikatów jakości CE wydanych przez dopuszczone jednostki certyfikujące w Europie. ( Nie są to żadne chińskie CE czy deklaracje TÜV tak popularne w "tańszej" konkurencji. Urządzenia takie, według polskich przepisów nie mają prawa działać w zakładach na terenie UE !)

2. "Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

Warto zatem zagłębić się w temat dlaczego "taki sam produkt jest droższy niż inny".

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by obejrzeć z bliska jak wygląda produkt marki BERNARDO, by móc porównać ten produkt "z takim samym" innej marki. Sami Państwo wtedy odpowiedzą sobie na pytanie czy są one "takie same".

"Taka sama" u sprzedawcy X marki Y kosztuje mniej !

 • Po obejrzeniu modelu innej marki zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Siedlcach by zrozumieć, że coś może wygląda bardzo podobnie, ale absolutnie tym samym nie jest.
 • Kwestia dokumentacji technicznej, certyfikatów dopuszczających dany produkt do obrotu w Europie (na rynku jest masa produktów z chińskimi CE lub jedynie z TÜV robionym przez fabrykę w Chinach, które nie mogą być używane według polskich regulacji prawnych !)
 • Kwestia opieki po sprzedażowej - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pełen dostęp do części z magazynów w Polsce oraz z centrali w Austrii - nie z CHIN !
 • Kwestia pełnego doradztwa w sprzedaży, zakupu wraz z uruchomieniem u klienta na miejscu, oraz pełnego szkolenia operatorów - dla nas to norma.
 • Marka BERNARDO to firma z ponad 40 letnim doświadczeniem reprezentowana w 20 krajach Europy - kupują Państwo pewny produkt - nie "kota w worku" z firmy KRZAK !

Specyfikacja techniczna

Średnica tarczy, ściernicy200 mm
Grubość tarczy, ściernicy32 mm
Otwór tarczy, ściernicy32 mm
Ziarnistość tarcz, ściernicG 36
Długość taśmy szlifierskiej762 mm
Szerokość taśmy szlifierskiej75 mm
Prędkość taśmy16.4 m/sek.
Powierzchnia szlifowania płaskiego180 x 75 mm
Prędkość obrotowa maks.2850 obr./min.
Moc silnika1.25 kW
Moc silnika S1 100%0.9 kW
Napięcie230 V
Wymiary - szerokość540 mm
Wymiary - głębokość310 mm
Wymiary - wysokość370 mm
Waga ok.27 kg
TYPOWE DLA TEGO MODELU
Przyłącze odsysania ø32 mm

Zakres dostawy

 • Tarcza szlifierska 200 x 32 x 32 mm G36
 • Taśma szlifierska 762 x 75 mm G80
 • Osłona