{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1083

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1083

Uniwersalny wózek masztowy wysokiego podnoszenia, z niskoprofilowymi widłami, o udźwigu 400 kg, dzięki stabilnej i masywnej konstrukcji zapewnia cichą, długą i bezproblemową pracę. Maksymalna wysokość unoszenia 1200mm.

Numer katalogowy:

Jeśli poszukujesz niezawodnego i solidnego wózka paletowego masztowego wysokiego podnoszenia, niniejszy produkt jest odpowiedni dla ciebie. Model GH 1200, to wózek paletowy wysokiego podnoszenia wyposażony w widły niskoprofilowe. Udźwig wózka to 400kg.

 

Dzięki zastosowaniu podwójnego systemu podnoszenia (ręcznemu i nożnemu), nawet osoba słabsza fizycznie będzie mogła podnieść widły z pełnym ładunkiem. Do zestawu dołączona jest Dokumentacja Techniczno – Ruchowa, napisana w języku polskim. Dzięki temu z obsługą i podstawowymi naprawami urządzenia poradzi sobie każdy pracownik, a nie tylko taki, który zna języki obce. Podnośnik został zaprojektowany przede wszystkim dla zakładów produkcyjnych i warsztatów. Urządzenie umożliwia podniesienie wideł na wysokość pasa/klatki piersiowej. Szerokość wideł dobrana jest w ten sposób, by umożliwić podniesienie zarówno palety Euro , jak i palety Fitosanitarnej. Widły niskoprofilowe dają również możliwość podnoszenia kontenerów i innych przedmiotów, które są niższe od standardowych palet. Wózki paletowe serii GH spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, dzięki czemu można użytkować je w przemyśle. W instrukcji obsługi albo na samym podnośniku zamieszczony jest wykres maksymalnej nośności w zależności od wysokości wideł nad powierzchnią podłogi i od odległości środka ciężkości podnoszonego ciężaru od początku wideł. W ofercie posiadamy również inne wózki wysokiego podnoszenia, niektóre z nich wyposażone są w napęd elektryczny.

 

Widoczna na zdjęciach platforma(podstawa) to wyposażenie opcjonalne - dodatkowo płatne.


Specyfikacja techniczna

Udźwig400 kg
Wysokość unoszenia maks.1200 mm
Wysokość najniższa wideł85 mm
Długość platformy / wideł650 mm
Szerokość platformy / rozstaw wideł210 - 550 mm
Wysokość - grubosć wideł / platformy50 mm
Szerokość wideł100 mm
Rozmiar rolki sterującej125 x 35 mm
Rozmiar rolki końcowej75 x 30 mm
Wysokość uchwytu1050 mm
Wymiary - głębokość640 mm
Wymiary - szerokość1020 mm
Wymiary - wysokość1430 mm
Waga ok.70 kg
PodnoszenieRęczne