{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1084

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1084

Uniwersalny wózek masztowy wysokiego podnoszenia, z niskoprofilowymi widłami o udźwigu 400 kg, dzięki stabilnej i masywnej konstrukcji zapewnia cichą, długą i bezproblemową pracę. Maksymalna wysokość unoszenia 1500mm.

Numer katalogowy:

Prowadzisz firmę i potrzebujesz niezawodnego i solidnego wózka paletowego masztowego wysokiego podnoszenia? Jeśli odpowiedziałeś tak na to pytanie, niniejszy produkt jest odpowiedni dla Ciebie. Wózek paletowy – masztowy wysokiego podnoszenia GH 1500, to wózek wyposażony w widły niskoprofilowe. Maksymalna masa, którą może bezpiecznie podnieść wózek wynosi 400kg.

 

Dzięki podwójnemu systemowi podnoszenia (ręcznemu i nożnemu), nawet słabsza fizycznie osoba będzie mogła bez trudu unieść widły z pełnym ładunkiem. Do zestawu załączona jest Dokumentacja Techniczno – Ruchowa, sporządzona w języku polskim. Dzięki temu każdy pracownik działu utrzymania ruchu będzie mógł poradzić sobie z wykonaniem naprawy urządzenia. Podnośnik został zaprojektowany z myślą o zakładach produkcyjnych i warsztatach mechanicznych. Urządzenie umożliwiapodniesienie wideł na wysokość 150 cm. Szerokość i rozstaw wideł dobrany jest w ten sposób, by umożliwić podniesienie zarówno palety Euro , jak i palety Fitosanitarnej. Niskoprofilowe widły dają także możliwość podnoszenia kontenerów i innych przedmiotów, które są nieco niższe od standardowych palet. Wózki paletowe serii GH spełniają wszystkie niezbędnenormy bezpieczeństwa, dzięki czemu można legalnie wykorzystywać je w przemyśle. W instrukcji obsługi lub na samym podnośniku znajduje się wykres maksymalnej nośności w zależności od wysokości wideł nad powierzchnią podłogi i od odległości środka ciężkości podnoszonego ciężaru od początku wideł. W ofercie mamy także inne wózki wysokiego podnoszenia, a niektóre z nich są wyposażone w silnik elektryczny.

 

Widoczna na zdjęciach platforma(podstawa) to wyposażenie opcjonalne - dodatkowo płatne.


Specyfikacja techniczna

Udźwig400 kg
Wysokość unoszenia maks.1500 mm
Wysokość najniższa wideł85 mm
Długość platformy / wideł650 mm
Szerokość platformy / rozstaw wideł210 - 550 mm
Wysokość - grubosć wideł / platformy50 mm
Szerokość wideł100 mm
Rozmiar rolki sterującej125 x 35 mm
Rozmiar rolki końcowej75 x 30 mm
Wysokość uchwytu1050 mm
Wymiary - głębokość640 mm
Wymiary - szerokość1020 mm
Wymiary - wysokość1710 mm
Waga ok.85 kg
PodnoszenieRęczne