{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1082

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1082

Uniwersalny wózek paletowy masztowy wysokiego podnoszenia, z niskoprofilowymi widłami, o udźwigu 400 kg, dzięki stabilnej i masywnej konstrukcji zapewnia cichą, długą i bezproblemową pracę. Maksymalna wysokość unoszenia 850mm.

Numer katalogowy:

Jeśli potrzebujesz solidnego wózka paletowego masztowego wysokiego podnoszenia, ten produkt jest idealny dla Ciebie. Model GH 850, towózek paletowy wysokiego podnoszenia z niskoprofilowymi widłami.

 

Niniejszy wózek widłowy wysokiego składowania może podnieść 400kg. Urządzenie posiada ręczny i nożny mechanizm podnoszenia. Dzięki temu osoby słabsze fizycznie nie będą miały problemu z podniesieniem ciężkiego ładunku na wózku. W zestawie znajduje się DTR w języku polskim, co umożliwia dokładne zrozumienie instrukcji każdemu pracownikowi, nie tylko tym, którzy posługują się językami obcymi. Podnośnik został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o zakładach produkcyjnych i warsztatach mechanicznych. Urządzenie umożliwiapodniesienie wideł na wysokość pasa. Szerokość wideł dobrana jest w ten sposób, by móc podnieść zarówno Europaletę, jak i palety Fitosanitarne. Widły niskoprofilowe umożliwiają także podnoszenie kontenerów i innych przedmiotów, które są niższe od standardowych palet. Wózki paletowe serii GH spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu są dopuszczone do użytkowania w sektorze przemysłowym. W instrukcji obsługi lub na samym urządzeniu znajduje się wykres maksymalnej nośności w zależności od wysokości podnoszenia i od odległości środka ciężkości podnoszonego ciężaru od początku wideł. W ofercie posiadamy także inne wózki wysokiego podnoszenia, także z napędem elektrycznym.

 

Widoczna na zdjęciach platforma(podstawa) to wyposażenie opcjonalne - dodatkowo płatne.


Specyfikacja techniczna

Udźwig400 kg
Wysokość unoszenia maks.850 mm
Wysokość najniższa wideł85 mm
Długość platformy / wideł650 mm
Szerokość platformy / rozstaw wideł210 - 550 mm
Wysokość - grubosć wideł / platformy50 mm
Szerokość wideł100 mm
Rozmiar rolki sterującej125 x 35 mm
Rozmiar rolki końcowej75 x 30 mm
Wysokość uchwytu1050 mm
Wymiary - głębokość640 mm
Wymiary - szerokość1020 mm
Wymiary - wysokość1070 mm
Waga ok.63 kg
PodnoszenieRęczne