{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1025

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1025

Uniwersalny wózek masztowy wysokiego podnoszenia o udźwigu 1000 kg, dzięki stabilnej i masywnej konstrukcji zapewnia cichą, długą i bezproblemową pracę. Maksymalna wysokość unoszenia 1620mm.

Numer katalogowy:

Przedmiotem sprzedaży jest solidny wózek paletowy wysokiego podnoszenia z widłami niskoprofilowymi.MHS 1000 – 1.6 charakteryzuje się bardzo dużym udźwigiem, wynoszącym1000kg. Na szczególną uwagę zasługuje również solidna konstrukcja.

 

Szeroko rozstawione tylne koła zapewniają wózkowi bardzo dużą stabilność, nawet na nierównej posadzce. Aby umożliwić bezproblemowe podnoszenie nawet dużych ciężarów osobom słabszym fizycznie, wózek został wyposażony wdwa systemy podnoszenia – ręczny i nożny. Solidny wózek paletowy wysokiego podnoszenia MHS 1000 to produkt dedykowany przede wszystkim przedsiębiorstwom produkcyjnym, magazynom, warsztatom mechanicznym i samochodowym. Solidna konstrukcja, duża niezawodność i przede wszystkim wysoka jakość wykonania umożliwiają długie i bezpieczne użytkowanie tego urządzenia. Do wózka dołączona jest Dokumentacja Techniczno – Ruchowa sporządzona w języku polskim. Dzięki temu każdy pracownik działu utrzymania ruchu będzie mógł naprawiać urządzenie, bez większych problemów. Na urządzeniu lub w instrukcji obsługi załączonej do niego znajduje się wykres maksymalnego udźwigu w zależności od położenia środka ciężkości podnoszonego ciężaru od początku wideł oraz wykres maksymalnego dopuszczalnego obciążenia w zależności od wysokości wideł. Gwarancją cichej, bezawaryjnej pracy jest wysoka jakość wykonania urządzenia. W ofercie naszej firmy znajdują się także inne podnośniki o podwyższonym udźwigu. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą sprzedażową.


Specyfikacja techniczna

Udźwig1000 kg
Wysokość najniższa wideł85 mm
Wysokość unoszenia maks.1620 mm
Długość platformy / wideł1150 mm
Szerokość wideł160 mm
Wysokość - grubosć wideł / platformy60 mm
Szerokość platformy / rozstaw wideł550 mm
Odległość między widłami230 mm
Promień skrętu1250 mm
Wymiary - głębokość1700 mm
Wymiary - szerokość760 mm
Wymiary - wysokość1980 mm
Waga ok.240 kg
Produkt nie posiada akcesoriów.