{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1026

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1026

Uniwersalny wózek masztowy wysokiego podnoszenia o udźwigu 1000 kg, dzięki stabilnej i masywnej konstrukcji zapewnia cichą, długą i bezproblemową pracę. Maksymalna wysokość unoszenia 2500mm.

Numer katalogowy:

Jesteś przedsiębiorcą, który poszukuje solidnego wózka paletowego do zadań specjalnych? Jeśli tak, świetnie trafiłeś, bowiem przedmiotem sprzedaży jest bardzo solidny wózek paletowy wysokiego podnoszenia z widłami niskoprofilowymi. MHS 1000 – 2.5 charakteryzuje się bardzo dużym udźwigiem, wynoszącym 1000kg. Na szczególną uwagę zasługuje również bardzo solidna konstrukcja. Szeroko rozstawione tylne koła zapewniają należytą stabilność, nawet na nierównej podłodze. Aby umożliwić łatwe podnoszenie nawet dużych ciężarów osobom słabszym fizycznie, wózek został wyposażony w dwa systemy podnoszenia – ręczny i nożny.

 

Solidny wózek paletowy wysokiego podnoszenia MHS 1000 to produkt zaprojektowany przede wszystkim z myślą o przedsiębiorstwach produkcyjnych, magazynach, warsztatach mechanicznych i samochodowych. Solidna konstrukcja, duża niezawodność i przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania umożliwiają długie i bezpieczne użytkowanie tego urządzenia. Do wózka załączona jest Dokumentacja Techniczno – Ruchowa w języku polskim. Dzięki temu każdy pracownik działu utrzymania ruchu będzie potrafił naprawiać urządzenie, bez większych problemów. Na podnośniku lub w instrukcji obsługi załączonej do niego zamieszczony jest wykres maksymalnego udźwigu w zależności od położenia środka ciężkości podnoszonego ciężaru od początku wideł oraz wykres maksymalnego dopuszczalnego obciążenia w zależności od wysokości wideł nad ziemią. Gwarancją cichej, bezawaryjnej pracy jest wysoka dokładność wykonania urządzenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się również inne podnośniki o podwyższonym udźwigu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedażową.


Specyfikacja techniczna

Udźwig1000 kg
Wysokość najniższa wideł85 mm
Wysokość unoszenia maks.2500 mm
Długość platformy / wideł1150 mm
Szerokość wideł160 mm
Wysokość - grubosć wideł / platformy60 mm
Szerokość platformy / rozstaw wideł550 mm
Odległość między widłami230 mm
Promień skrętu1250 mm
Wymiary - głębokość1740 mm
Wymiary - szerokość760 mm
Wymiary - wysokość1930 mm
Waga ok.300 kg
Produkt nie posiada akcesoriów.