{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1028

Pochodzenie: Linz (AUSTRIA)Rok założenia: 1979

więcej
CE
DTR PL
Serwis
Szkolenie
Gwarancja 2 lata

{{selectedProduct.name}}

Nr kat.: 07-1028

Uniwersalny wózek masztowy wysokiego podnoszenia o udźwigu 1500 kg, dzięki stabilnej i masywnej konstrukcji zapewnia cichą, długą i bezproblemową pracę. Maksymalna wysokość unoszenia 1600mm.

Numer katalogowy:

Kolejnym z oferowanych przez naszą firmę wózków paletowych wysokiego składowania o podwyższonym udźwigu jest model MHS 1500 – 1.6. Wózek ten charakteryzuje się znacznie większym udźwigiem, wynoszącym1500kg. Uwagę na siebie zwraca również bardzo solidna konstrukcja. Tylne koła, rozstawione na odpowiednią szerokość, zapewniają wózkowi bardzo dużą stabilność, nawet na nierównej posadzce. W wózku zastosowano dwa systemy podnoszenia – system ręczny i nożny. Dzięki temu nawet słabsi fizycznie pracownicy nie będą mieli kłopotu z uniesieniem wideł nawet przy maksymalnym obciążeniu.

 

Wyjątkowo solidny wózek paletowy wysokiego podnoszenia MHS 1500 to produkt przeznaczony przede wszystkim przedsiębiorstwom produkcyjnym, warsztatom mechanicznym i samochodowym, a także magazynom. Bardzo solidna konstrukcja, duża niezawodność i przede wszystkim wysoka jakość wykonania zapewniają długie i bezpieczne korzystanie z tego urządzenia. Do wózka załączona jest Dokumentacja Techniczno – Ruchowa w języku polskim. Umożliwia to bezproblemowe serwisowanie urządzenia także przez pracowników, którzy nie znają języków obcych. Na urządzeniu albo w instrukcji obsługi załączonej do niego zamieszczony jest wykres maksymalnego udźwigu w zależności od położenia środka ciężkości podnoszonego ciężaru od początku wideł, a także wykres maksymalnego dopuszczalnego obciążenia w zależności od wysokości, na jaką uniesiono widły. Gwarancją cichej, bezawaryjnej pracy jest wysoka jakość wykonania urządzenia. W ofercie naszej firmy znajdują się także inne podnośniki o podwyższonym udźwigu. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą sprzedażową.


Specyfikacja techniczna

Udźwig1500 kg
Wysokość najniższa wideł85 mm
Wysokość unoszenia maks.1600 mm
Długość platformy / wideł1150 mm
Szerokość wideł160 mm
Wysokość - grubosć wideł / platformy60 mm
Szerokość platformy / rozstaw wideł550 mm
Odległość między widłami230 mm
Promień skrętu1250 mm
Wymiary - głębokość1700 mm
Wymiary - szerokość760 mm
Wymiary - wysokość1980 mm
Waga ok.260 kg
Produkt nie posiada akcesoriów.