Rolki transportowe do maszynstanowią proste rozwiązanie problemów wynikających z konieczności przemieszczania wielotonowych przedmiotów, poprzez przeznaczenie ich do wykorzystania jakowózki do transportu maszyn. Dzięki nim przestawienie ciężkiej maszyny, bez względu na odległość, nie będzie już niosło za sobą dużych komplikacji.


Znajdujące się w naszym asortymencie rolki do transportu maszyn, wytrzymują obciążenie od kilkuset kilogramów do kilkunastu ton. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu kilku zestawów rolek możliwe jest przemieszczenie nawet kilkudziesięciotonowych ładunków. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak układy jezdne i platformy jezdne. Komplementarnym uzupełnieniem dla platform są manualne podnośniki po podważania ciężkich ładunków i maszyn. Umożliwiają one uniesienie ładunków przeznaczonych do przemieszczenia i wsunięcie pod nie rolek transportowych.


Korzyści płynące z zakupu wózków jezdnych do transportu maszyn to przede wszystkim możliwość sprawnej reorganizacji przestrzeni produkcyjnej bądź magazynowej. Dzięki nim Twoja praca stanie się lekką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką oferowanych produktów.

Filtry i kategorie
Pozycji 1-13 z 13.