HAFEN laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2023

Z ogromną przyjemnością i prawdziwą dumą informujemy, że nasza firma znalazła się w gronie laureatów plebiscytu "Diamenty Forbesa 2023". Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce.

W analizie uczestników rankingu wykorzystywana jest metoda szwajcarska, która łączy w sobie metodę majątkową oraz dochodową. W ten sposób uwzględnione zostają potencjał pracowników oraz wiedza, tzw. know-how, a także tempo rozwoju firmy i rentowność.

Dodatkowo w 2023 roku pod szczególną uwagę został wzięty aspekt wyjścia z kryzysu pandemicznego. W tych trudnych czasach udało nam się jednak z powodzeniem prowadzić firmę stawiając na zaufanych ludzi, nowoczesne technologie i nie rezygnując z dynamicznego rozwoju każdego aspektu naszej działalności - wszystko z myślą o stałym poprawianiu jakości świadczonych usług i zwiększaniu dostępności produktów Bernardo i Josval, które w relacji cena/jakość nie mają sobie równych.


Drodzy Klienci - to nasze wspólne wyróżnienie! Bez wieloletniego zaufania, którym nas obdarzacie, nie bylibyśmy w stanie rozwijać firmy w takim tempie i pełnić dziś roli czołowego dostawcy maszyn i urządzeń przemysłowych w Polsce. Dziękujemy serdecznie!

1687346738_mTLeb9K