STOM-TOOL - TARGI KIELCE - "Przemysłowa Jesień 2020" - Zapraszamy

Wybuch pandemii spowodował zmiany w kalendarzu targowym, ale jesień w końcu będzie obfitować w szereg wydarzeń, które umożliwią szerszej publiczności poznanie nowości produktowych marek BERNARDO i JOSVAL. W pierwszej kolejności odwiedzimy województwo świętokrzyskie. Zapraszamy serdecznie na "Przemysłową Jesień" w ramach STOM-TOOL - TARGI KIELCE, które odbędą się w dniach 22-24 września, w Kielcach przy ul. Zakładowej 1.

Stoisko firmy HAFEN zlokalizowane będzie w hali D pod numerem 08.

Jak co roku zaprezentujemy bogatą ofertę austriackich maszyn BERNARDO oraz hiszpańskich kompresorów JOSVAL. To świetna okazja do obejrzenia oferowanych przez nas produktów z bliska, przekonania się o ich jakości wykonania i porozmawiania z doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego modelu dla Państwa potrzeb.

Rejestracja online, bramki dekontaminacyjne z pomiarem temperatury ciała, dostępność środków ochrony czy pełny nadzór nad liczbą osób znajdujących się na terenach targowych - kielecki ośrodek jest w pełni gotowy na Państwa wizytę!

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres e-mail [email protected] lub telefonicznie 25 740 2001 w celu otrzymania zaproszenia, upoważniającego do bezpłatnego wejścia na targi:

1599631993_j78fqoh